Opinie: Aprilia RS50: Z bliska

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Aprilia RS50: Z bliska

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Craherpl Craherpl 6 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe MichalWujak
    MichalWujak
    Użytkownik

Oj trochę słaba jechałem Aprilią RS-50 z 2001 roku i tamta idzie jak burza 100 we 2 osoby jechaliśmy a samemu można dojść do 120 . Ale ta marka ma coś z tymi wydechami bo każda Aprilia brzmi jak kosiarka .

Zdjęcie profilowe Grzybu77
    Grzybu77
    Użytkownik

Co jak co stylistyka motoru powala.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe Grzegorz
    Grzegorz
    Użytkownik

Domo1293:Każda Aprilia RS ma taki dźwięk,ponieważ to dwusuw. Seryjna Apka nie wykręci więcej jak 110 km/h. Egzemplarze,które jadą powyżej 110 mają większy cylinder.

Zdjęcie profilowe DraG
    DraG
    Użytkownik

ale na tym filmie sprzęgło ślizga.. aż słuchać się nie chce. przez to i takiej mocy sie nie odczuwa bo ślizganie absorbuje

Zdjęcie profilowe Craherpl
    Craherpl
    Użytkownik

Moja DT’tka leci podobnie a nie mam tylu owiewek 😀

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie