Opinie: Akademia Jazdy OtoMoto: Odc. 2: Ergonomia, przygotowanie i bezpieczeństwo na motocyklu 125

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #186977 Reply
    Ania Grzelak
    Moderator

Regulacja klamek dźwigni – WTF?! Że niby jak sie reguluje ????

#186979 Reply
    Wombat
    Moderator

nooo. reguluje sie skok. taki jest przelaczniczek na nich – tzn na tych lepsiejszych

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#186990 Reply
    WodzuWGK
    Uczestnik

Albo pokrętło na dźwigni

#187009 Reply
    Wombat
    Moderator

no właśnie taki przełączniczek miałem na myśli 🙂 czasem to też jest w formie dźwigienki a nie kółeczka

#187011 Reply
    wojtek_pl
    Użytkownik

Lepiej obejrzeć poradniki na Youtube niż to coś. Same ogólniki, żadnych praktycznych i realnych porad. To pewnie za opłata na prywatnych lekcjach…

#187612 Reply
    Pawelmonte
    Użytkownik

Wiem,wiem!!! Ten samochód z kranikiem to TRABANT Z NRD! Jeździłem takim 14lat(czternaście).Fajny,nigdy się nie zepsuł w trasie,serio,serio.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Opinie: Akademia Jazdy OtoMoto: Odc. 2: Ergonomia, przygotowanie i bezpieczeństwo na motocyklu 125
Twoje informacje:

Back to top button