Opinie: 50-tka to nie tylko skuter

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #93248
    MichalWujak
    Użytkownik
    • 118
    • 595Postów:

    Ja posiadam motorower Rieju typu cross/enduro o specyfikacji MRT, opony gładkie i muszę przyznać, że mam go już rok, nic z nim złego nie dzieje się, jest odblokowany, jego Vmax to 70 km/h, w serwisie oferowano mi przeróbkę na cylinder 70 cc, co podobno rozpędziłoby mój motorower do około 100 km/h. Nie wiem za jakie pieniądze byłaby ta przeróbka, ale na razie nie jestem zainteresowany. Przed zakupem myślałem o modelach z kraju “środka” tzn. ze stajni Benzera lub Rometa za połowę wartości Rieju, ale ostatecznie zdecydowałem się na markę Rieju. Ciekawe czy Benzer lub Romet dobrze sprawowałby mi się. A jeden i drugi wyglądają niemal identycznie. Z tego co pamiętam mają następujące silniki: Benzer Cross tylko 2T a Romet CRS ma 2T i 4T, zatem do dobrej jazdy faktycznie popieram tylko 2T!

    #93509
    lee123mati
    Użytkownik
    • 0
    • 1Postów:

    Ja posiadam Zipp manic 125 i nienarzekam na brak adrenaliny ciśnie 130-140 km/h i to bez wahania bardzo miło sie jeżdzi mam jeszcze skuter derbi gd1 2T idzie jak burza pozdrawiam wszystkich posiadaczy skuterów i motocykli 🙂

    #145432
    mariusz145
    Użytkownik
    • 0
    • 12Postów:

    Mam pytanie próbował ktoś zwiększyć kompresje poprzez zfrezowanie ok 0.5mm cylindra w silnikach 139 fmb

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button