Ogarnięty maniak z Warszawy poszukiwany ;)

Hej, szukam kogoś z Warszawy ogarniętego w temacie skuterów i motorowerów, nawet na dziś, zapraszam na jakąś stację na kawę i doradzeniu, zdradzeniu parę tajników motoryzacji ponieważ jestem zielony. W grę wchodzą wspólne wypady. Ja mam 23lata jeżeli to potrzebne. Pozdrawiam.

Zapraszam do tematu grupy mazowieckiej :) Ludzie są naprawdę chętni do pomocy/doradztwa/rozmów. Poznasz nie jedną osobę, tylko znacznie więcej :)

Ja nie jestem ogarniety ale na wspolne wypady sie pisze :)

Co oznacza ogarnięty maniak ?

Siema tez mam 23 lata :D wydaje Mi sie ze siedzac prawie 5 lat w temacie dwoch kólek to jestem ogarniety :) Jestem wolny codziennie i mieszkam w okolicach Warszawy

Ja dużo nie umiem ale zdobytą juz wiedzą chętnie się podzielę. W Warszawie będę na poczatku lipca.

dychul napisał:

Co oznacza ogarnięty maniak ?

Taki żarcik he he, dzięki chłopaki za odzew, będę miał wolny dzionek będę się odzywał i się umawiał. Myślę nad jutrzejszym grillem na Modlińskiej :)

a co tam ma być ?

Szef mi mówił że coś tam będzie z okazji meczu, tam są chyba pola namiotowe dla kibiców gdzieś, ale chyba wybiore się pod pałac. Wszystko zależy o której jutro skończę pracę.

Witaj - ja dziś jadę na CARGO - będę od około 11:30 do 13 lub 13:30. Jeżeli jesteś chętny do pogadania to zapraszam. Wytłumaczę Ci co i jak z motorkiem to się trochę podszkolisz w obsłudze. Na CARGO jedzie się Wirażową do pętli 154.