! Forum Motorowery Ogar 900 opinie

Tagi: 

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe benekpe benekpe 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Botek
    Botek
    Użytkownik

Mam pytanie czy opłaca sie kupic ten motorower i jakie sa wasze opinie o tym modelu chodzi mi tu głownie o to czy sprawia duzo problemów i czy dam rade zmieniac w nim biegi mam skuter ale na biegowce jechałem kilka razy wiec nie wiem czy dam rade go okiełznać http://tablica.pl/oferta/sprzedam-ogar-900-lub-zamienie-na-skuter-bez-biegow-lub-tico-CID5-ID1W4zf.html#172459a8d1;r:6;s:299

Zdjęcie profilowe benzerws50
    benzerws50
    Użytkownik

Dasz . Są lepsze od skurerów ;D

Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

benzerws50 napisał:

Są lepsze od skurerów ;D

Pod jakim względem ??

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj na nowo motocykle 125 FB Mondial

Poznaj FB Mondial HPS 125. Najbardziej stylowy motocykl na prawo jazdy B.Niezwykła dbałość o detale oraz ergonomiczna pozycję jazdy sprawiają, że jazda jest przyjemnością i sprawia, że każdy może dosięgnąć marzeń. To motocykl, wykonany w duchu klasyki, który zapewnia najwyższe bezpieczeństwo, a dzięki zaawansowanej technologii jest niezawodny.
    Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Ja miałem Kymco Nexxona – bardzo podobny do Ogara 900. Bez problemów ogarniesz maszynę. To taki wstęp do prawdziwej jazdy na motocyklu. Miałem też dwa skutery, ale zawsze czułem jakiś niedosyt. Jednak na motorowerze czujesz się jak na motocyklu. Uczysz się redukować biegi, nie przeciążasz silnika jeżdżąc na maksymalnych obrotach. Ogar 900 jest niesamowicie łatwy w tuningu, części są tanie, łatwo dostępne. Jak go trochę przerobisz, to będziesz miał mocną szybką maszynkę.

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie