odpalanie zimą

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #44171 Reply
    marcin_wlkp
    Użytkownik
    • 37

mam pytanko dlaczego przy temp. ok 0 stopni skuterek ma problem ze odpala za 3 razem mniej wiecej a jak rusze to zdarza sie ze gasnie?ile trzeba rozgrzewac przed ruszeniem na zimnym silniku?pozdrawiam

#44181 Reply
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93

Przynajmniej te 3 minuty powinien pochodzić na wolnych obrotach po odpaleniu.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#44183 Reply
    WODZU
    Użytkownik
    • 71

Popieram. Przy niższych temperaturach lepiej odpalić i poczekać chwilkę. Chwilkę można poświęcić na zamknięcie garażu, założenie kominiarki, rękawic, kasku itp.

#44185 Reply
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93

Ja ostatnio tak robię jak pisze WODZU,wystawiam odpalony skuter,zakładam kask,rękawiczki,zamykam garaż i po chwili odjeżdżam 🙂

#44186 Reply
    Kapuchon
    Użytkownik
    • 18

Ja nawet w ciepłe dni gdy jest po 15-20 stopni odpalam silnik i zamykam garaż i się ubieram. Zajmuje mi to z 2-3 minuty a i dla silnika korzyść. Odpalam wcześniej przed każdą jazdą. Jeszcze nigdy nie zrobiłem tak że odpaliłem zimny silnik i odrazu ruszyłem.

#44204 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21

Dokładnie, silnik musi się rozgrzać chwilkę. U mnie gdy na zewnątrz jest 0-5 st.C to silnik pracuje min. 3 minut a jak poniżej 0 to dłużej niż 3 min, zwykle koło 5.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: odpalanie zimą
Twoje informacje:

Back to top button