Ochrona skutera przed kradzieżą.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Ochrona skutera przed kradzieżą.

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Pietro Pietro 9 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #26952 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Mógłby mi ktoś znaleźć/pokazać przykłady dobrych zabezpieczeń skutera(m.in. blokada/łańcuch) Coś w miarę taniego i dobrego 😉 Bo potrzebuje zabezpieczyć swój skuter np. w mieście.

o
    #26953 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #26974 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe ejacek
    ejacek
    Użytkownik
    #26975 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe CzechuXX
    CzechuXX
    Użytkownik

najlepszym zabezpieczeniem jest AC… każde inne to jest tylko kwestia czasu… jak ktoś chce ukraść to i tak ukradnie… tylko przyjdzie z odpowiednim sprzętem… moim zdaniem najlepszym jest jakiś „sznurek” w miare gruby…

#26976 Odpowiedź
    a123659
    Użytkownik

ejacek napisał:

Proponuje poczytać:
    http://www.motocykl-online.pl/artykuly/test-blokad-motocyklowych

Ale ja nie obstawiam, że ktoś mi przyjdzie z młotem pneumatycznym po skuter. Chodzi mi o to, żeby np jakiś mores dla zabawy nie wziął itp…

o

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #26992 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

no to zobacz te łańcuchy i sobie kup jakiś.

Router WS 50 2013
    #27006 Odpowiedź
    a123659
    Użytkownik

Jutro idę jeszcze do sklepu motorowerowego zobaczyć czy coś tam mają tego typu ;D

o
    #27019 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Ryglos napisał:

ejacek napisał:
    Proponuje poczytać:

Ale ja nie obstawiam, że ktoś mi przyjdzie z młotem pneumatycznym po skuter. Chodzi mi o to, żeby np jakiś mores dla zabawy nie wziął itp…

Czytałem i wynika z tego, że na złodzieja zamka nie ma.. Jedynie Abus Granit Victory nie poddał się próbom sforsowania, ale co z tego, jeśli po takich manewrach nie otworzysz go z kluczyka, a jesteś np. w lesie na parkingu setki km od domu?..czyli dupa, bo masz unieruchomiony pojazd własną blokadą.

#27044 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe ejacek
    ejacek
    Użytkownik

Pietro napisał:

Ryglos napisał:

ejacek napisał:
    Proponuje poczytać:

Czytałem i wynika z tego, że na złodzieja zamka nie ma.. Jedynie Abus Granit Victory nie poddał się próbom sforsowania, ale co z tego, jeśli po takich manewrach nie otworzysz go z kluczyka, a jesteś np. w lesie na parkingu setki km od domu?..czyli dupa, bo masz unieruchomiony pojazd własną blokadą.

No właśnie i tak niedobrze i tak żle. 🙁

#27048 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Najlepsze zabezpieczenie przed kradzieżą, to polisa AC. Te blokady na tarczę, to raczej do motocykli wartych ok. 40 tyś.zł, Kto narażałby się i kradł skuter za 2 tyś i co potem by z nim robił? ani nie pojeździ, na części też nie sprzeda, bo są relatywnie tanie i dla złodzieja to mały zysk…

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
Odpowiedz do: Ochrona skutera przed kradzieżą.
Informacje o Tobie: