OC za skuter

Ile będzie wynosiło samo OC za skuter 50cc jeśli nie mam żadnych zniżek i mam 20 lat? Proszę o podanie jakiegoś linku z kalkulatorem który oblicza OC skutera lub o podanie orientacyjnej kwoty.

niewiele ponad 100 zł mniej więcej

Kod pocztowy... Od niego zależy wysokość stawki.

Jest w sieci kalkulator stawek i możesz sobie obliczyć od razu gdzie będzie najtaniej.

ok dzięki za odpowiedź a co do kalkulatora składek to nie moge nigdzie takiego znaleźć który by uwzględniał OC na skutery czy motory

Ja ubezpieczyłem w PZU (bo było najtaniej, a wiele ubezpieczalni nie wydaje polis na 50) i skuter jest zarejestrowany w Mławie czyli na najtańszą strefę. Dostałem chyba 10 procent zniżki i płacę 64 złote za rok.

Ty możesz mieć trochę drożej, bo zwyżka za wiek!

Koło stówki. Ja mam 23 lata, zero zniżek i płacę 90zł.

ja mam 60 % i zapłącę teraz 34 zł w tamtym roku zapłaciłem równe 30 , coż ,,, OC niestety w tym roku znów podrożało . bez zniżek w PZU kosztuje chyba 120 czycoś takiego..... w stolicy :) czyli jak koledzy wspomnieli w tym niezbyt fajnym kodzie pocztowym jeśłi chodzi o opłaty

Siemka. Ja jestem z miejscowości Brzozów i bez żadnych zniżek za samo OC zapłaciłem 54zł w firmie HDI. Mogę pokazać dowód niedowiarkom.

ja jestem z piekar śląskich i płace za oc 65zl

w link4 ubezpieczają jednoślady ale trzeba zadzwonić do konsultanta żeby wprowadził dane do systemu

Jeśli ktoś nie jest z duzego miasta to niech da sobie spokój z tym Linkiem i ich konsultantami, bo przepłaci.

to tylko w tej wiosce warszawa płaci sie podwójnie :) fajnie chłopaki że macie taniej , bo tak naprawde tyle to powinno kosztować