Oc z współwaścicielem czy bez ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Ubezpieczenienia Komunikacyjne OC/AC/NNW Oc z współwaścicielem czy bez ?

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Szumek811 Szumek811 1 tygodni, 5 dni temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #694068 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe BoNaParter
    BoNaParter
    Użytkownik

Witam, zamierzam kupić motocykl w tym tyg. i zastanawia mnie jedna rzecz mianowicie czy wpisywać w umowie ojca jako właściciela ? Pisze bo jestem osobą która nie ma zniżek i mam 22lata czyli grupa ryzyka.
    Znajomy mi mówił że on zawsze płacił za oc 150zł i tyle, mnie zastanawia czy dla mnie to oc nie będzie znacząco wyższe.
    Ojciec prawa jazdy na motocykl nie ma. Motocykl za około 14000 z 2003r.
    Pozdrawiam

#694075 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

zadzwoń do dowolnego brokera niech ci wyliczy stawkę. na tej podstawie zdecydujesz

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #694138 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Szumek811
    Szumek811
    Użytkownik

Wejdź na cuk i zrób kalkulację ale kilka razy najlepiej, ja robiłem kilka kalkulacji i z tymi samymi danymi z 500 zł zjechałem do 180 zł na rok 🙂

Nie pomagam na priv 😉
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Oc z współwaścicielem czy bez ?
Informacje o Tobie: