Nowy Zipp Vapor vs Zipp Superray

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    GrupaOper
    Użytkownik

Witajcie 😀

Ostatnio zacząłem jeszcze rozważać te dwa wymienione w temacie. Ech, nie mogę się zdecydować… Chciałem Torosa F16, ale się rozmyśliłem.

Vapor – koła 10″, fajne bajery (obrotomierz, ledy), ładny, malutki (dobry na początek), cena: 2799 zł
    Superray – koła 12″ (na polskie dziury), podwójne tylne amory, bardziej chyba dojrzały, cena: 2999 zł

Mam 172 cm wzrostu, ale ważę tylko 50 kg.

Co Wy byście wybrali?

Dziękuję i pozdrawiam 🙂
    Maciek

Shyem
    Użytkownik

Ja bym kupił Superray’a, ale wybór należy do Ciebie. Można powiedzieć, że to to samo, tylko z innymi nalepkami (bo tak praktycznie jest), choć różni się szczegółami. Kup to, co Ci się bardziej podoba. 🙂

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

GrupaOper
    Użytkownik

Tak, silnik ten sam, reszta ta sama. Różnica to kolory, nalepki i detale, np. deska rozdzielcza, światła itp. No i koła. Dziękuję 🙂

Konrad645
    Użytkownik

Jeśli chodzi o wygląd to zdecydownie vapor. Często widzę jak ktoś jeździ nim u mnie po mieście i muszę powiedzieć, że wygląda świetnie. Największe wrażenie robią led-y ( szczególnie z tyłu 😀 ) Obawiałbym się jednak tych 10′ koł – na polskie drogi ( każdy widzi w jakim są stanie..) lepsze byłyby troszkę większe koła. Mimo wszystko ja jestem za Vaporem, ale wybór należy do Ciebie 😉

Filippo73
    Użytkownik

Vapor jest słodki, ale koła 12, jest rzeczą niezastąpiona. Nieraz z synem jeździmy, on 10 ja 12` i różnica jest kolosalna. Nie mówiąc już o tym, że vapor jest bardzo nisko zawieszony. Parę razy wywinąłbym orła przejeżdżając przez szykany szorując brzuchem

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button