Nowy sklep i serwis skuterów w Warszawie

Witam, założyliśmy z kolegą serwis i sklep z częściami do skuterów w naprawdę konkurencyjnych cenach.
Wyznajemy zasadę, że lepiej zarobić mniej na jednej części ale za to mieć więcej zadowolonych klientów :)

Podpowiedzcie, skuterowcy, gdzie najlepiej będzie się zareklamować?
Jak każdy kiedyś zaczynamy od zera i nie chcielibyśmy wtopić...

Wszystkie sugestie mile widziane.

Myśleliśmy o jakiś rozwieszanych po stojących na mieście skuterach kartkach z reklamami, strona internetowa już jest w trakcie tworzenia...

Jak by co to ja mam przyjemność współpracy z Klekocix-em :D
Wszelkie ceny, jeśli wydadzą się Wam za wysokie-do negocjacji.

Czekamy na Leszka, jednak się nie odzywa ;/
Ponadto oferujemy dojazd i naprawę na miejscu u klienta.

Powodzenia w działalności serwisu :) A reklamujcie się w pizzeriach itp, na mielochu i takich forach :)

madi napisał:

Powodzenia w działalności serwisu :) A reklamujcie się w pizzeriach itp, na mielochu i takich forach :)

W jaki sposób w pizzeriach?

A części z mielocha mamy taniej niż sam mieloch w detalu :)

no słuchaj... w pizzeriach jeżdżą skutery, które trzeba serwisować, tak ? Więc wiesz :) Jak dacie dobrą cenę to może jakaś się zainteresuje.

Wystarczy mieć dojścia. ;)

Szkoda że nie wiedziałem wcześniej :) Kupił bym wario u was. Ile za takiego polini hi speed / speed control ? Gdzie w warszawie macie ten serwis ? Może po jakieś rolki bym się zjawił skoro tanio ;)

madi napisał:

no słuchaj... w pizzeriach jeżdżą skutery, które trzeba serwisować, tak ? Więc wiesz :) Jak dacie dobrą cenę to może jakaś się zainteresuje.
Wystarczy mieć dojścia. ;)

Znam człowieka, który pracuje w takim serwisie skuterów. Przynajmniej Dominium ma w Warszawie swój własny serwis. A podejrzewam, że inne też...

klekocix napisał:

madi napisał:
no słuchaj... w pizzeriach jeżdżą skutery, które trzeba serwisować, tak ? Więc wiesz :) Jak dacie dobrą cenę to może jakaś się zainteresuje.
Wystarczy mieć dojścia. ;)

Znam człowieka, który pracuje w takim serwisie skuterów. Przynajmniej Dominium ma w Warszawie swój własny serwis. A podejrzewam, że inne też...

P.S. jeśli ktoś z Was ma pytania dotyczące cen i samych części to zapraszam na PRIV lub GG żeby nie zaśmiecać tematu i żeby nie poleciał do kosza jak moderator się pojawi :)

To podaj gg, pogadać można ( choć z serwisu korzystał nie będę raczej, choć kto wie, opony sam nie zmienię :)

madi napisał:

To podaj gg, pogadać można ( choć z serwisu korzystał nie będę raczej, choć kto wie, opony sam nie zmienię :)

Kontakt do mnie na GaduGadu: 1313970 lub email: motocity@prokonto.pl