NOWY motorower do 5500 zł

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #136252 Reply
    andruut9797
    Użytkownik
    • 5
    • 13Postów:

W sierpniu mam zamiar kupić NOWY motorower do ok. 5500zł. Wybieram spośród pięciu motorowerów:
    – Keeway TX50
    – Leone RK50S
    – Romet Zetka 50
    – Romet RR50
    – Junak 901 SPORT
    Proszę nie pisać, że w tej cenie mogę mieć używaną Aprilię czy Yamahę. Podkreślam, że zależy mi na nowym, nieużywanym pojeździe. Proszę o podzielenie się ze mną waszymi opiniami o tych motorowerach. Byłem dzisiaj w kilku sklepach i do gustu najbardziej przypadł mi Leone. Jest śliczny, a osiągi ma identyczne jak reszta, tyle że jest to „chińczyk”. Motoroweru będę używał przeważnie do dojazdów do szkoły i do kilkukilometrowych wycieczek. Proszę o pomoc ponieważ będzie to mój pierwszy motorower. Jestem „nieogarnięty”. Pozdro dla użytkowników jednośladów 🙂

#136253 Reply
    Michał
    Użytkownik
    • 40
    • 280Postów:

do 5500? Chłopie, Kymco nexxon- motorower 4T to już nie żaden chińczyk a kosztuje niecałe 5 lub troche więcej niż 4 tysiące ;D

#136256 Reply
    andruut9797
    Użytkownik
    • 5
    • 13Postów:

Michał napisał:

do 5500? Chłopie, Kymco nexxon- motorower 4T to już nie żaden chińczyk a kosztuje niecałe 5 lub troche więcej niż 4 tysiące ;D

Zapomniałem dodać, że zależy mi na motorowerze o wyglądzie ścigacza 😀

#136261 Reply
    Michał
    Użytkownik
    • 40
    • 280Postów:

aa no to rozumiem ;D hmm no czegoś markowego w tej cenie nie znajdziesz. A może podjechałbyś do jakiegoś salony gilery czy yamahy i mogą mieć używane sprawdzone z gwarancją ;P

#136262 Reply
    Metros
    Uczestnik
    • 2
    • 126Postów:

Pięć i pół tysiąca na motorower, to tak jak ponad sto tysięcy na samochód! 🙂
    Pozazdrościć gestu finansowego na… pierdzikółko. 😀

P.S. Poczekaj może chwileczkę, zaraz… *benekpe* coś ci sensownego doradzi za taki konkretny szmalec. 😀

#136264 Reply
    andruut9797
    Użytkownik
    • 5
    • 13Postów:

Metros napisał:

Pięć i pół tysiąca na motorower, to tak jak ponad sto tysięcy na samochód! 🙂
    Pozazdrościć gestu finansowego na… pierdzikółko. 😀
    P.S. Poczekaj może chwileczkę, zaraz… *benekpe* coś ci sensownego doradzi za taki konkretny szmalec. 😀

Mogę tylko podziękować rodzicom :p

#136267 Reply
    Metros
    Uczestnik
    • 2
    • 126Postów:

andruut9797 napisał:

Mogę tylko podziękować rodzicom :p

I za ten wpis już Cię… polubiłem. To było takie… szczere. 😀

#136270 Reply
    a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

Jak chcesz podziękować rodzicom to przynajmniej poszanuj ich pieniądze i nie kupuj chińskiego padła.
    A jeśli jak tak bardzo chcesz to bierz to co ci się najbardziej podoba, bo silnikowo to to samo. Ewentualnie jeszcze zipp pro 50, jest dość ładny, jak na chińskie 50.

#136279 Reply
    benekpe
    Użytkownik
    • 11
    • 1 620Postów:

Nowy Kymco K-Pipe tyle kosztuje – z końcem tego miesiąca będzie dostępny już w salonach.

http://otomoto.pl/kymco-inny-k-pipe-50-nowosc-2013-wrobud-M3524283.html

Jak widać Kymco wzorowało się na Kawie 🙂

Dziwię się autorowi wątku, że wywala taką kasę w atrapę czegoś co imituje ścigacza.
    Ja bym zainwestował w uprawnienia kat A i wtedy bym kupił np. jakąś Hondę CBR.

#136286 Reply
    a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

benekpe napisał:

Ja bym zainwestował w uprawnienia kat A i wtedy bym kupił np. jakąś Hondę CBR.

Za tą kasę to tylko CBR R, która jest tak strasznie malutka że to jakaś paranoja. Mniejsza i węższa od tzr czy zippa pro50. Nawet ma węższe koła. Wygląda dosłownie jak rower. Mimo dobrego przyspieszenia i prędkości max to mi się to moto nie podoba.
    Chyba, że ma się max 170cm wzrostu, bo jak ktoś jest wyższy to wygląda jak na motorynce.

#136287 Reply
    belebele
    Użytkownik
    • 19
    • 258Postów:

Dokładnie.
    Za tą kase nie idź w 50ccm bo to bez sensu…
    Ile masz lat? Skoro rodzice nie narzekają na kase, to może tak a1 i jakieś fajne jeździdło? Bez porównania do żadnej 50… Ew nawet 125/50. Cbr 125? Yzf 125? Nsr 125? Ja jednak polecił bym a1 🙂
    Wtedy masz jeszcze rs 125, tzr 125 i dużo więcej. To wszystko w 2t, więc w utrzymaniu będzie drożej…
    Ale nawet 125 w 4t będzie dużo lepszym wyjściem. Masz dużo takich motorków… Chociażby to kymco w większej pojemności ;]

#136294 Reply
    andruut9797
    Użytkownik
    • 5
    • 13Postów:

belebele napisał:

Dokładnie.
    Za tą kase nie idź w 50ccm bo to bez sensu…
    Ile masz lat? Skoro rodzice nie narzekają na kase, to może tak a1 i jakieś fajne jeździdło? Bez porównania do żadnej 50… Ew nawet 125/50. Cbr 125? Yzf 125? Nsr 125? Ja jednak polecił bym a1 🙂
    Wtedy masz jeszcze rs 125, tzr 125 i dużo więcej. To wszystko w 2t, więc w utrzymaniu będzie drożej…
    Ale nawet 125 w 4t będzie dużo lepszym wyjściem. Masz dużo takich motorków… Chociażby to kymco w większej pojemności ;]

Mam 15 lat, także teraz muszę się zadowolić kategorią AM. Nie zależy mi na demonie prędkości tylko na ładnym i w miarę solidnym wozidełku, tym bardziej że za trzy lata będę miał samochód.

#136297 Reply
    benekpe
    Użytkownik
    • 11
    • 1 620Postów:

No to tylko Kymco K-pipe…. Stosunek jakości do ceny póki co nie do pobicia. A i wygląd fajny – nowy dizajn, stylizowany na Kawasaki i KTM. Mój chrześniak czeka na takiego aż się pokażą w salonach. Podobno już pod koniec tego miesiąca.

#136299 Reply
    benekpe
    Użytkownik
    • 11
    • 1 620Postów:

Ryglos – ja pisząc o uprawnieniach i CBR-ce miałem na myśli coś powyżej 600ccm. Ale potem się wyjaśniło, że chłopak jest trochę na takie motory za młody 🙂

#136302 Reply
    michal98
    Użytkownik
    • 64
    • 501Postów:

weź rr50 albo jeszcze inny np. zipp pro50.

#136310 Reply
    belebele
    Użytkownik
    • 19
    • 258Postów:

Kurcze, ja będąc na Twoim miejscu i stojąc tak z kasą nie robił bym AM bo to duże koszta a za rok mógłbyś zrobić A1. Wg mnie lepiej poczekać z tym… A może jakieś 50ccm w 2t?

#136314 Reply
    SkuterowyManiakF16
    Uczestnik
    • 8
    • 69Postów:

Sądząc po nicku autor ten sam rocznik co ja i już w tym roku będzie mógł robić A1. Ale jak dla mnie lepiej poczekać do 18 i zrobić A2 jak już coś i później po 2 latach A.

#136319 Reply
    belebele
    Użytkownik
    • 19
    • 258Postów:

Widać bardzo zależy mu na czasie skoro chce pchać się w AM za taką kase…
    Ja na jego miejscu wstrzymałbym się do A1, bo taką 125 może już spokojnie jeździć do 18, a na 50ccm tej mocy jest mało, za mało…

#136328 Reply
    benekpe
    Użytkownik
    • 11
    • 1 620Postów:

Tym bardziej, że maszyny w pojemności 125ccm nie są dużo droższe niż 50ccm.

#136333 Reply
    DeelBeat
    Użytkownik
    • 15
    • 340Postów:

Ale to niestety Jego wybór. Z tych modeli, co podał, poleciłbym mu RR50. Zipp Pro 50 niby też „ładny”, ale w realu mi się mocno nie podobał.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: NOWY motorower do 5500 zł
Twoje informacje:

Back to top button