Nowy chińczyk do 5tys

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery 125 Nowy chińczyk do 5tys

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe ixion ixion 2 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #644549 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Greg
    Greg
    Użytkownik

Witam, zastanawiam się nad nowym skuterkiem 125 do 5 tys. Na oku mam keeway cityblade, barton falcon czy może coś innego?

#644554 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

może być cityblade, może być falcon a może byc coś innego..

tzn pytasz o coś konkretnie? tylko „głośno myślisz”? czy też po prostu mamy ot tak sobie podyskutować?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #644555 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Greg
    Greg
    Użytkownik

No tak, chcę kupić nowy skuter w granicach 5 tyś, macie dużo większa wiedzę niż ja, więc chciałbym poznać wasze zdanie nt tych skuterów, chyba że jest jakiś lepszy w tych granicach cenowych? Moja wiedza kończy się na tym że oba skuterki maja hamulce tarczowe o falconie opinii bardzo mało a cityblade opinie zarówno pozytywne jak i negatywne.

#644559 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

i nic dziwnego bo to jedna china jest.
    jak sie nie boisz ryzyka to z 5 tyś juz można sie za czyms używanym ale z wyższej półki rozglądać – są już chłodzone wodą i mocniejsze silniki mają i lepiej się prowadzą. za to są używane i w naprawach droższe

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    #644560 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe ixion
    ixion
    Użytkownik

Ja polecam, ale za nieco ponad 500zł, Junaka 806, znajomy ma taki i sam mu go poleciłem i jest zadowolony, swiatła led, spotrowy wygląd, silnik ciecz klon minarelli, dużo informacji na liczniku analogowo cyfrowym, moduł zapłonowy dostępny od razu pod odkręcaną klapką w razie do szybkiej wymiany.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #644591 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Greg
    Greg
    Użytkownik

Junak ładny, ale cena 7600 już nie na moją kieszeń 🙁

#644772 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe ixion
    ixion
    Użytkownik

Aha, bo zapomniałem że chodzi o 125, ale może warto zobaczyć używane.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
Odpowiedz do: Nowy chińczyk do 5tys
Informacje o Tobie: