Nowa głowica i tłumik-problem

Witam. Mam problem w swoim skuterze. Jest to zipp tops 4t 80cmm. Problem polega na tym że 2 dni temu wstawiłem do niego nową głowice 80tke i tłumik sportowy i skuter nie chciał odpalić wyregulowałem gaznik i odpalił ale jest strasznie mułowaty max jego to 45km/h dodam że dysze dałem większą cylinder też jest 80 wszystko odblokowane.
Prosze o pomoc bo sezon jest a ja nie moge nim jezdzić...

Czekam na waszą pomoc. Pozdrawiam.

Zawory i rozrząd są poprawnie ustawione? Gaźnik wyregulowany?

Ta większa dysza to w jakim rozmiarze? To częsty przypadek, gdy źle dobierzesz dyszę to silnik nie chce dobrze pracować. Właśnie dlatego w sprzedaży są komplety dysz, żebyś mógł sobie dopasować

taa wszystko ok dysze mam już dawno zamontowaną i nie pamietam jaka to. Ale już problem rozwiązany głowica była jakaś popsuta dałem za nią 100 zł i już gwint na świece sie zerwał wgl ona była jakaś dziwna nie polecam tanich głowic.

Po wstawieniu starej głowicy skuter strasznie ciezko odpala trzeba sie na kopać żeby odpalił jak już odpali to jezdzi normalne... ale np jak są jakieś światła i trzeba sie zatrzymać to nieraz zgaśnie mi a potem odpalić nie chce. Prosze o pomoc.