Nowa głowica i tłumik-problem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Nowa głowica i tłumik-problem

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe zipptopss zipptopss 7 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe zipptopss
    zipptopss
    Użytkownik

Witam. Mam problem w swoim skuterze. Jest to zipp tops 4t 80cmm. Problem polega na tym że 2 dni temu wstawiłem do niego nową głowice 80tke i tłumik sportowy i skuter nie chciał odpalić wyregulowałem gaznik i odpalił ale jest strasznie mułowaty max jego to 45km/h dodam że dysze dałem większą cylinder też jest 80 wszystko odblokowane.
    Prosze o pomoc bo sezon jest a ja nie moge nim jezdzić…

Czekam na waszą pomoc. Pozdrawiam.

—————————————
    Pozdrawiam wszystkich fanów 2 kółek i silnika:)

Nr gg:34623657:) Pisać

Zdjęcie profilowe agentmb
    agentmb
    Użytkownik

Zawory i rozrząd są poprawnie ustawione? Gaźnik wyregulowany?

Ta większa dysza to w jakim rozmiarze? To częsty przypadek, gdy źle dobierzesz dyszę to silnik nie chce dobrze pracować. Właśnie dlatego w sprzedaży są komplety dysz, żebyś mógł sobie dopasować

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    zipptopss
    Użytkownik

taa wszystko ok dysze mam już dawno zamontowaną i nie pamietam jaka to. Ale już problem rozwiązany głowica była jakaś popsuta dałem za nią 100 zł i już gwint na świece sie zerwał wgl ona była jakaś dziwna nie polecam tanich głowic.

—————————————

zipptopss
    Użytkownik

Po wstawieniu starej głowicy skuter strasznie ciezko odpala trzeba sie na kopać żeby odpalił jak już odpali to jezdzi normalne… ale np jak są jakieś światła i trzeba sie zatrzymać to nieraz zgaśnie mi a potem odpalić nie chce. Prosze o pomoc.

—————————————

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie