Ninja 250r nie odpala

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle Ninja 250r nie odpala

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat, 2 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #670920 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe NinjaRider69
  NinjaRider69
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam, po przyjeździe do szkoły gdy zatrzymałem Ninję, po prostu mi zgasła. Po przekręceniu kluczyka świeci się kontrolka oleju klikając przycisk od uruchomienia motocykla ten nie reaguje. Nie zapala się również kontrolka od biegu N. Dosłownie chwilę wcześniej kawa również mi zgasła bo nie złapałem sprzęgła hamując na pierwszym biegu aby ludzie przeszli. Pierwszy raz popełniłem ten błąd ze sprzęgłem, dopiero uczę się jeździć ale nie sądziłem że może się wydarzyć takie coś

  #670929 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 642

  a klaskosn, świato stop.. itd masz?
  bo albo ci poleciał bezpiecznik albo poleciał ci czujnik biegu Neutralnego – wtedy nie zapali bo musi wiedzieć że jest „N”

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Ninja 250r nie odpala
Informacje o Tobie: