! Forum Serwis Nie pali POMOCY

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe hades1988 hades1988 6 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kacperto24
    kacperto24
    Użytkownik

Witam
    Na początku marca kupiłem do skutera nowy gaźnik i wymieniłem olej i zrobiłem 150 km
    Odpalałem skuter w sobotę męczyłem sie z nim jakieś 10 min żeby odpalić no i odpalił przy gazowałem mu a z rury kupa dymu, myślałem ze się zalał i to przepali no i będzie ok. Pojechałem w miasto stoję na światłach (ok 15 min później )daje gazu a on nadal kopci na biało ( TAK MOCNO ZE KOLEŚ Z TYŁU ZACZĄŁ TRĄBIĆ )
    Niedziela | biorę skuter nie chce odpalić kręcę kręcę zacząłem odpalać na kopa ok pół godziny i nic , wiec rozebrałem osłony sprawdziłem czy jest iskra (JEST) zrobiłem jeszcze parę czynności i wiozłem strzykawkę i wstrzyknąłem do cylindra benzynę a on ani burknoł nic nadal to samo nawet nie załapał
    Nie wiem co teraz zrobić z tym fantem
    Co mogło się stać
    Kingway 6130 km przebiegu

Dzieki za pomoc

Pozdrawiam

————————————————–
    Żyje żeby pomagać ale ja też mogę potrzebować pomocy
    Kingway Koyot
    Zdjęcie profilowe hades1988
    hades1988
    Użytkownik

Jeśli to 4t to pierscienie mogły walnać i brał olej, sprawdz stan oleju.

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

2 czy 4t ? może być tak jak hades pisze – pierścienie – sprawdź kompresje a jak nie masz jak to czeka cię demontaż cylindra i ocena cylka jak i pierścieni – mogły się tylko zapiec

Zdjęcie profilowe kacperto24
    kacperto24
    Użytkownik

4t możliwe ze brał olej ale żeby nie odpalał ?

————————————————–
    Żyje żeby pomagać ale ja też mogę potrzebować pomocy
    Kingway Koyot
    Zdjęcie profilowe hades1988
    hades1988
    Użytkownik

moze spuch tlok jak jezdziles bez odpowiedniego stanu oleju, ciezko powiedziec tak na oko. Demontaz cylka i zobaczyc w jakim stanie.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie