! Forum OFFtopic Narzekalnia

Ten temat zawiera 498 odpowiedzi, ma 69 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe paci paci 4 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 499 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Jako najbardziej (podobno) narzekająca osoba na tym forum stwarzam dział dla wszystkich, którym coś nie pasuje, nie odpowiada… Dla tych, którzy mają czegoś dość albo za mało, którym skuter się ciągle psuje, lokator irytuje, żona nie daje itd., a którzy chcą się wypowiedzieć. To również dla tych, którzy lubią obrzucać się mięsem, kłócić… Niech reszt forum pozostanie od tego czysta.

Więc kto pierwszy?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Dobry pomysł. Pozwolę sobie zacząć, wkurza mnie już ta zima, w sumie nie tyle co ona, a związany z nią śnieg. Niech sobie będzie w górach, a miastom da spokój! 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież
    Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

a wlasnie mi dopiero teraz sie spodobala ta zima, mieszkasz w bieszczadach, oswietlilem sobie gore i jeżdżę z kolegami 🙂

.. Bez polskich znak’o’w .
    Kisiu1981
    Użytkownik

Tak. Ja sam już bym jeździł. Dość już mam samochodów. Na rozpalenie zimnego silnika potrzebuję prawie litra benzyny dziennie (oprócz gazu), a skuter zadowala się dwoma litrami na całodzienną jazdę.

Zdjęcie profilowe Dziadek100
    Dziadek100
    Użytkownik

Nie potrzebuję sexu,rząd Tuska dyma mnie codziennie ;).

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

<dadzbog>Dlaczego Benedykt XVI abdykuje skoro Jan Pawel II był papieżem do samego końca?
    <dadzbog>Ponieważ Niemcy pracują do emerytury, a Polacy do śmierci.

Zdjęcie profilowe wodka85
    wodka85
    Użytkownik

a ja kupilem 6 biletów na mecz Anglia-Polska na Wembley przez internet i miałem zapłacić 480 funtów,okazało sie że pociągli mi z konta 577 funtów i nie mogę cancelować transakcji, dzwonilem do biura obsługi powiedzieli że powinienem zapłacic 648 euro a ich przelicznik to 1,12 i dobrze wyszło, byłem w banku i też nic nie mogą zrobic, jawne oszustwo a ponadto przeczytałem po fakcie kilkanaście opinii na necie na temat tej firmy że bilety mogą wcale nie dotrzec i teraz to już nie wiem czy wogóle cała kasa nie pójdzie w plecy, w banku powiedzieli że jak nie dostane biletów w ciągu 15 dni to mam przyjść do nich i będą mysleć ale i tak pewnie gówno wymyslą 😉
    Poza tym znowu zimno się zrobilo niby nie tak jak wczesniej ale czasami rano na minusie jest i znowu mi zimno w lapy jak skuterkiem do pracy pomykam
    Jedyna dobra opcja to że lecę w poniedziałem do Polski na tydzień BEZ NARZECZONEJ więc maksymalny alkholizm i zabawa będą na porządku dziennym 🙂

Kisiu1981
    Użytkownik

A ja uwielbiam duże balony, a nie mogę takich mieć. Przynajmniej legalnie. I o prawko A walczę ale ciężko będzie… Ech, życie… Mówię!

Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

Ja 27 lutego na egzamin teoretyczny na B idę ! szok xD .trzymajcie kciuki 😀

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ja mam już tak dosyć tej jeba*nej (chyba można wyrazić emocje klnąc z zachowaniem cenzury? :D) zimy. Co dziennie muszę wstać godzinę wcześniej zapierda**ć na ten autobus, który zawsze jest zatłoczony! Na dodatek na tym moim zadupiu Wawrze drogi nigdy nie były i nigdy nie będą odśnieżane – bo to takie zadupie, co nawet kura u wieśniaka się nie pojawia od paru miesięcy, a co dopiero jakieś odśnieżanie. No to a więc zapierda*m na ten autobus co dziennie, zimno, mróz i nie ma dnia aby biegnąc na autobus abym się nie pośliznął na tych „chodnikach”. Potem autobus zatłoczony, tak, że nie ma gdzie się złapać i trzymać. Miota mną jak szatan. Zawsze jestem spóźniony do szkoły, bo korki, a w korkach cały autobus w środku aż kipi (mimo, że jest zima), więc gorąco mi się robi, i jak nie zdejmę kurtki to wymiotuje. Później to jeszcze muszę w tramwaj się pakować.
    Aż mnie ręce świerzbią, aby wydostać już moją nową maszynę zwłaszcza, że w poniedziałek otrzymała już swoją własną blachę z numerami. Wszystko na to wskazuje, że 25 lutego wyciągnę swojego wiernego rumaka, i będę nim jeździł przy domu do przejechanych 500 km – tak aby był dotarty. Potem blokadę odłączę i znowu będę „królem korków”, który nigdy w nich nie stoi. 😀

Pozdrawiam wszystkich tych co uwielbiają zimę.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 499 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie