Na dowód osobisty?

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #100998
  Ada
  Użytkownik
  • Postów: 10

  Jak to jest, jak ktoś już jeździ jako pełnoletni, to musi zdawać na jakieś prawko, czy prawo nie działa jednak wstecz i tylko Ci co nie ukończą do 19 stycznia 2013, muszą zaliczać?

  #101001
  KrzysiekP
  Użytkownik
  • Postów: 2 166

  nie prawo nie działa wstecz. Osoby które dopiero UKOŃCZĄ 18 rok życie pod dniu wejścia nowych przepisów maja obowiązek wyrobienia prawo jazdy AM. Wiąże się to z podwyższonymi kosztami tzn konieczność odbycia kursu w szkole nauki jazdy, otrzymanie orzeczenia przez lekarza o braku przeciw wskazań do prowadzenia oraz zdanie egzaminu w Wordzie

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #101003
  Jakub100001
  Użytkownik
  • Postów: 582

  Jeśli ukończyłeś 18 lat przed wejściem ustawy w życie to nie musisz już zdawać egzaminu na kat.AM.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button