Muł na starcie aerox.

Cześć. Ostatnio wymieniłem kompletne sprzęgło na Malossi Fly wraz z nowym dzwonem Malossi, (stary dzwon sie rozwarstwiał już tak jakby i strasznie się grzał a sprzęgło było jakieś noname) wymieniłem także pasek na nowy Dayco 16.5x747 - identyczny jaki był. Standardowe białe sprężynki nowego sprzęgła wymieniłem na żółte, żeby przesunąć start wyżej, co się udało. Problem polega na tym, że skuter ma muła na starcie – od startu utrzymuje w miare równe niskie obroty i po ok 3s zaczyna się wkręcać i mocno przyspiesza aż do końca --. Sprężyna centralna sprzęgła Malossi żółta +35%. Problem na pewno nie tkwi w regulacji gaźnika itp.

Cylinder Stage6 alu 50
Wydech Stage6 PR
Wariator Malossi Rolki ok 3.5g

Dać lżejsze rolki? Do nowego paska potrzeba podkładek pod wario? Korektor momentu obrotowego nawala? Już nie wiem co zrobić.

Problem rozwiązany. Stage6 Pro Replica musi mieć bardzo twarde sprężynki na sprzęgle bo inaczej przymula na starcie. Dałem czerwone malossi i mieli jak pojebion.

S6 Pro Replica nie musi mieć twardych sprężynek. To akurat twój setup takich potrzebował żeby sensownie ruszyć