Mrugająca kontrolka

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #161338 Reply
    Omegos1996
    Użytkownik
    • 10

Siema, wiecie może dlaczego mruga mi kontrolka SECURITI ? ona oznacza BEZPIECZEŃSTWO i nie wiem dlaczego ona mryga.. wystarczy że przekręcę stacyjkę i bujnę skuterem to ona zacznie mrygać.. skuter kingway condor 4T. Może to mieć związek z tym że mam słabe szczęki hamulcowe ? bo są słabe prawie wcale nie hamują.

#161350 Reply
    Kristop
    Uczestnik
    • 38

Sectiurity? To jest jakaś taka kontrolka? Mógłbyś pokazać jakieś zdjęcie tego ustrojstwa?:)
    Ps. Może ktoś ci zamontował bombę?;)

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#161368 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

przeciez juz drugi raz drążysz ten temat
    normalnie jest to kontrolka akcesoryjna i hgw co masz pod nią podpiete.

Ludzie w takim kingwayu mają pod nią podpięte różne rzeczy- i to podpiete fabrycznie lub przez dealera

teoretycznie security to powinien być alarm albo immobilizer- a u ciebie sie bardziej zachowuje jak czujnik poziomu oleju w 2T

#161371 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 2

Omegos1996 napisał:

Może to mieć związek z tym że mam słabe szczęki hamulcowe ? bo są słabe prawie wcale nie hamują.

To może skoro wiesz że są słabe i prawie nie hamują, byś je łaskawco zmienił, hę? Hamulce to jeden z podstawowych elementów wpływających na bezpieczeństwo poruszania się po drodze KAŻDYM pojazdem, jak wiesz że masz je do doopy i nic z tym nie robisz, toś głąb.

#161372 Reply
    Omegos1996
    Użytkownik
    • 10

No włąśnie jutro jade kupić i będę zmieniał, hmm wombat jeśli chodzi ci o poziom oleju możesz mieć rację bo stało się to po zmianie oleju hehe

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Mrugająca kontrolka
Twoje informacje:

Back to top button