Motorynka Romet Pony bez papierów.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #118756 Reply
  dajkam
  Użytkownik
  • Postów: 115

  Witam, wiem, że jest tego na necie troszkę ale chcę konkretną odpowiedź na konkretnym forum. A więc tak, mam możliwość kupna sprawnej motorynki bez papierów za 100zł. Motorynkę kupuję od kumpla. On ją dostał od Ojca który kupił ją w 1985r. nową. Mam pewność, że nie jest ona kradziona, bo z kumplem chodzę do jednej klasy od przedszkola i dalej teraz w technikum chodzimy razem do klasy, a on miał tą motorynkę odkąd pamiętam, także że jestem pewien, że nie jest kradziona. Pamiętam, że kiedyś (5lat temu) mówił mi, że zgubił papiery i teraz jak mówił, że sprzedaje to przypominał, że ich nie ma.

  A więc chciałbym wiedzieć czy, żeby miała dokumenty to trzeba wymieniać ramę, czy jest jakaś możliwość dorobienia/wyrobienia dokumentów.

  #118767 Reply
  Gucioo
  Użytkownik
  • Postów: 37

  Możesz po prostu kupić samą rame z papierami … Albo zarejestrować ją jako „zabytek” jednak nie wiem ile musi mieć motocykl/motorower lat, aby można było go zarejestrować jako zabytek. Trzeba liczyć się także z tym, że jak rejestracja, to i przegląd…

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Motorynka Romet Pony bez papierów.
Twoje informacje:
Back to top button