Motorowery sprowadzane i sprzedawane za połowę ceny – jak to z nimi jest?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #168271
    Dorken
    Użytkownik
    • 3
    • 11Postów:

    Cześć.
    Otóż przeglądając ostatnio allegro w poszukiwaniu idealnego motoroweru dla mnie, natrafiam na różne oferty. Większość z nich to “Sprowadzony, prawie nieużywane” ale za połowę ceny. I tutaj bardzo ciekawi mnie, czy te motorowery sprowadzane, najczęściej z Francji, były uszkodzone, a naprawiane w Polsce “byleby pojechało”?
    Bardzo proszę o odpowiedź i zostawiam tutaj link do ogłoszenia, które moje zainteresowanie przykuło.
    http://allegro.pl/aprilia-rs-gpr-tzr-i4312308899.html

    #168276
    skuterek123
    Użytkownik
    • 62
    • 292Postów:

    taki rok i taki przebieg? Myślę, że kręcony :p ja SKUTEREM po 4 miesiącach mialem 4k przebiegu..

    #168279
    roomcajz
    Uczestnik
    • 17
    • 1 073Postów:

    To gdzie był naprawiany nie ma znaczenia, aby był naprawiony dobrze i naprawiany tylko wtedy gdy miało to sens. Nie ma reguły, każdy jest inny. Każdy musisz obejrzeć z osobna. wjednym tylko plastkiki się połamały a inny miał spawaną ramę. Dam ci jedną dobrą radę, no może dwie- 1) jeździj oglądać tylko w swojej okolicy, nie ma sensu robić 400 km w 1 stronę bo na 90% wrócisz z niczym. 2) weź jakiegoś rozsądnego mechanika 3) idź do salonu gdzie są nówki tego modelu, obejrzyj .popytaj, posłuchaj jak chodzi żeby mieć porównanie

    #168360
    Dorken
    Użytkownik
    • 3
    • 11Postów:
    #168363
    skuterek123
    Użytkownik
    • 62
    • 292Postów:

    hmm przebieg ani duży, ani mały. A ja dam ci jeszcze 3 radę! Zapytaj się, czy nie był bity, czy przebieg oryginalny i zapytaj się, czy jak np udowodnisz, że był bity lub przebieg kłamie, to zwróci ci pieniądze za podróż 😛 Jeśli powie, że nie, to pewnie ma coś na sumieniu ;p

    #168379
    Dorken
    Użytkownik
    • 3
    • 11Postów:

    O, dzięki wielkie, świetny pomysł! 😀 Akurat do gościa to ja mam 10km, bo to jakiś duży komis, ale wszystko ma sprowadzone 😀

    #168384
    guliwer55
    Użytkownik
    • 28
    • 746Postów:

    Motory, skutery z małym przebiegiem sprowadzane z Francji to są po wypadkach i potem naprawiane

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button