motorower za 2000zl ????

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #56929 Reply
    BARNEJ314
    Użytkownik
    • 2

a wiec chce sb kupic jakas uzywana biegoweczke najlepiej w 4t poniewaz mniej pala tylko problem bo znalazlem kila roznych modeli i teraz nw ktory wybrac

#56934 Reply
    DeelBeat
    Użytkownik
    • 15

Może podaj te modele, bo raczej czarodziejami to my nie jesteśmy…

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#56943 Reply
    hiorimaru
    Użytkownik
    • 11

zobacz jeszcze romet zetka zumico gr200 (podobno bez awaryjny zrywny i dobrze chodzi) zobacz używane gb street i według mnie ppczekaj uzbieraj jeszcze 500 zl .

#56945 Reply
    Michalk001
    Uczestnik
    • 12

Jeżeli wygląd Ci nie przeszkadza to kup Zipp Salmo – ja mam i jestem bardzo zadowolony. Duży, wygodny, cichy i bezawaryjny – czego chcieć więcej? Jeżeli przejechał już 11766km bez żadnej awarii to o czymś świadczy.

#56950 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9

BARNEJ314 napisał:

a wiec chce sb kupic jakas uzywana biegoweczke najlepiej w 4t poniewaz mniej pala tylko problem bo znalazlem kila roznych modeli i teraz nw ktory wybrac

Poniżej 2000zł kupisz nowego Zumico GR 200

#57102 Reply
    BARNEJ314
    Użytkownik
    • 2

hiorimaru napisał:

zobacz jeszcze romet zetka zumico gr200 (podobno bez awaryjny zrywny i dobrze chodzi) zobacz używane gb street i według mnie ppczekaj uzbieraj jeszcze 500 zl .

to zimico jest b.podobne do barton ranger a jest polowe tansze zeczywiscie sie oplaca ale czekam na dalsze propozycje

#57115 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9

BARNEJ314 napisał:

hiorimaru napisał:

to zimico jest b.podobne do barton ranger a jest polowe tansze zeczywiscie sie oplaca ale czekam na dalsze propozycje

Na giełdzie samochodowej, widziałem nowe Zumico GR 200 w cenie wyjściowej 1800zł. Motorower lepiej prezentuje się w realu, niż na zdjęciach. Naprawdę fajny motorek i niedrogi 😉

#57117 Reply
    belebele
    Użytkownik
    • 19

Gdzie wy macie to zumico za taką kase? Bo jak patrzę, to nie widzę, żeby tak tanio gdzieś było :/

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: motorower za 2000zl ????
Twoje informacje:

Back to top button