Motorower, tani, małe spalanie - co kupic?

Wyświetlanie 31 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
      bartekowy
      Użytkownik

Hasło na dziś? – Motorower ;P
      Siemka
      Szukam czegoś co ma 2 koła, silnik jakieś 50 ccm i da się tym szpanować.
      To coś ma mało palić, kosztem nie doprowadzic mnie do zawału i nie psuć się cześciej niż moje okulary :p
      To chyba tyle :p
      baju

Anonim
      Nieaktywny

Chcesz szpanować to Vespę sobie kup 🙂

Shyem
      Użytkownik

” i da się tym szpanować.”
      Dziękuję, do widzenia.
      Jakim dysponujesz budżetem? Jak chcesz „zaszpanować”, to trochę kasy musisz mieć, bo byle chińczykiem nie postuntujesz, bez jakiegoś remontu.

DawidSkuterowiec
      Użytkownik
      Anonim
      Nieaktywny

Vespą dużo można 🙂

A jak chcesz szpanu zadać to zrób sobie najpierw prawko normalne i kup porządny motocykl a nie jakiś motorower 🙂

Shyem
      Użytkownik

Nie polecam ci Zipp Pro 50, tego się nie opłaca brać.

Dan13
      Użytkownik

Przy tych założeniach o kompromis będzie trudno,bo jak już koledzy zauważyli by zaszpanować trzeba wejść na górną półkę,tak samo z jakością a za to sie płaci.Myślę że możesz jednak przeanalizować ofertę kupna Ruter WS 50.To kompromis na który sam poszedłem po paru tygodniach analiz,porównań itp.Rocznik 2013 jest już dopracowany,ma piękny kolor grafitowo-szary,podoba się .Sam motorek budzi zainteresowanie.To chińczyk ale gwarancja Rometa.Silnik 4T ładne brzmienie,oszczędny,łatwy w obsłudze,tuningu i daje rade.Można go kupić już za 2700zł/Kraków/.Są ładniejsze sprzęty w tej klasie jak choćby GB,czy Zipp Neken ale czy warto dopłacać kilkaset złotych za coś co będzie jeżdżiło tak sam.To kwestia portfela, gustu i samopoczucia.

bartekowy
      Użytkownik

źle napisałem :p
      nie chodzi mi o taki szpan, żeby wszystkie oczy były ku mnie, ale żeby nie było to coś co do 30 km/h potrzebuje 100 m 😛

Shyem
      Użytkownik

No to Romet Router WS 50.

bartekowy
      Użytkownik

a teraz pyt. nr. 2
      gdzie kupię routerka ?
      mieszkam w Borzechów – kolonia 24-224
      to jest obok lublina 30 km na południowy zachód

matizek324
      Użytkownik

Ja bym ci polecił kupno Kinroad Chooper Łoś mało pali ,fajne przyśpieszenie a przy odpowiedniaj eksploatacji i nie katowaniu nie bedzie się praktycznie wcale psuł, aha i polecam jeszcze przerobienie na 70. A no i jest szpan wszyscy się oglądają.Jedyny minus to to ze ma drgania i śrubki potrafią sie odkrecac ale wystarczy raz na jakis czas podokrecac srubki i bedzie ok.

bartekowy
      Użytkownik

ło kur …
      człowieku, ten Kinroad Chooper Łoś jest zaj****** :p
      przecież to jest tyle spojżeń … :p
      ale ile za to trzeba dać i gdzie kupię?

matol1798
      Użytkownik

Routerka kupisz w salonie Rometa , albo w sieci sklepów Carrefour i Tesco.

matizek324
      Użytkownik

Bartekowy to co napisałeś nie wiem czy jest to sarkazm czy naprawde sie tak podjarałeś ale jak chcesz kupic nowke to tak z 2800 ostatnio na otomoto widzialem ogloszenie sklepu w jakims miescie nie pamietam w jakim dokladnie.Wystarczy troche poszukac jak znajde to napisze 🙂

Sorry bardzo mała pomyłeczka 3500
      http://m.otomoto.pl/M3381359

bartekowy
      Użytkownik

matizek324 napisał:

Bartekowy to co napisałeś nie wiem czy jest to sarkazm czy naprawde sie tak podjarałeś ale jak chcesz kupic nowke to tak z 2800 ostatnio na otomoto widzialem ogloszenie sklepu w jakims miescie nie pamietam w jakim dokladnie.Wystarczy troche poszukac jak znajde to napisze 🙂
      Sorry bardzo mała pomyłeczka 3500
      http://m.otomoto.pl/M3381359

nie, ja serio się podjarałem 😀
      ale już bez takich, to serio szpan na wsi :p
      do tego kask z maską – czaszką i jazda :p
      a że mieszkam na wsi, to od razu by się podniósł respect 😀
      dzięki, ale nie przestawajcie, dawajcie porady dalej co brać :p

bartekowy
      Użytkownik

a ile to pali?

matizek324
      Użytkownik

Ja tez mieszkam na wsi wiec wiem co mowie z tym szpanem jak przejezdzam przez wies to nie osoby zeby sie nie obejrzala .Tak dokladnie nie wiem ale zatankuje pełny bak i mam tydzien a robie dziennie około 7 km ale ja mam 70 wiec troche wiecej pali.

Anonim
      Nieaktywny

To jak już idziesz tym tropem, znajdź sobie coś takiego

Jincheng Knight 50

bartekowy
      Użytkownik

oo, fajne maszynki :p
      macie coś jeszcze?
      i jakieś info o tym?
      ile pali, czy trzeba naprawiać itd.

Anonim
      Nieaktywny

Każdego chińczyka prędzej czy później trzeba naprawiać, ale za nimi przemawiają właśnie niskie koszty tych napraw.

bartekowy
      Użytkownik

ale chyba pozostanę przy Routerze WS 50 :p
      i jeszcze paliwo po 2 zl…. :p
      a nie, tak tylko mażę :p

bartekowy
      Użytkownik

a to za ile dostanę Router WS 50 ?

Dan13
      Użytkownik

Postaraj się jednak kupić w autoryzowanym sklepie,który ma własny serwis bo istotny jest przegląd „0” a w marketach tego nie ma.Do Lublina nie jest tak daleko,może po drodze coś się trafi.Ostatecznie jest opcja sklepu wysyłkowego,wpłać tylko zaliczkę,reszta po dostawie,odpaleniu i moga być gratisy.Musisz trochę sam popracować bo w necie jest wszystko.Swoją drogą jestem trochę zaskoczony bo :u żródła: czyli w Dębicy sprzęt jest droższy niż w innych miejscowościach.

Kotli111
      Użytkownik

aprilia rs 50 , sr 50
      yamaha aerox
      derbi senda 50
      yamaha dt 50
      tgb 303rs
      honda ns
      niskie spalanie

DeelBeat
      Użytkownik

Kotli111 napisał:

aprilia rs 50 , sr 50
      yamaha aerox
      derbi senda 50
      yamaha dt 50
      tgb 303rs
      honda ns
      niskie spalanie

Chyba nie widzisz, co lub gdzie piszesz. Wszystkie te motorowery mają 2-suwowy silnik, więc spalanie ok. 4-5 litrów w normie. Gdy przyciśniesz, spalą 6-7.
      U mnie Yamaha pali ok, 4-5 litrów na setkę. W terenie dochodzi nawet do 8.

bartekowy
      Użytkownik

DeelBeat napisał:

Kotli111 napisał:
      aprilia rs 50 , sr 50
      yamaha aerox
      derbi senda 50
      yamaha dt 50
      tgb 303rs
      honda ns
      niskie spalanie

Chyba nie widzisz, co lub gdzie piszesz. Wszystkie te motorowery mają 2-suwowy silnik, więc spalanie ok. 4-5 litrów w normie. Gdy przyciśniesz, spalą 6-7.

wszystkie te palą po 4-5, 6-7 l ?
      rozważam również Junaka, motorower, ale to po 4 000 – 5 000 PLN
      Jeśli się ktoś orientuje, to mówcie jakiego Junaczka brać, ale nowe odpadają, za drogo :/

benekpe
      Użytkownik

Ja, gdybym kolejny raz miał wybierać coś w pojemności 50ccm, to ponownie wybrał bym motorower Kymco. Spalanie tylko 2L/100km przy silniku 80ccm – cena nowego w salonie tylko niecałe 4tys. zł….
      Dla mnie skuter, który pali 4-5L/100km to nieporozumienie. Tyle spalają teraz motocykle ze 100 konnymi silnikami, a nie skuterki z 3-ma kucykami!

bartekowy
      Użytkownik

oo, fajnie, są konkrety :p
      a jaki ten Kymco by był, to ma jakąś dalszą nazwę, albo coś ? 😛

benekpe
      Użytkownik

Kymco na polskim rynku oferuje jeden motorower Nexxon 50 – bardzo podobny do Hondy Vision.
      Nexxon jest jedynym na rynku motorowerem, który na bazie silnika z Hondy Cub kontynuuje tą kultową linię motorowerów. Niezawodny silnik z Hondy Cub, bardzo dobre wykonanie. Praktycznie niezawodny motorower, którym bezawaryjnie ludzie przejeżdżają setki tysięcy kilometrów. I to za niecałe 4tys. zł za nówkę z salonu. Wiem co piszę, bo byłem jego szczęśliwym posiadaczem, i nadal jestem świadkiem jego bezawaryjnej jazdy.

Kotli111
      Użytkownik

DeelBeat napisał:

Kotli111 napisał:
      aprilia rs 50 , sr 50
      yamaha aerox
      derbi senda 50
      yamaha dt 50
      tgb 303rs
      honda ns
      niskie spalanie

Co ty pieprzysz ? przykladowo: aerox pali 3,5 . tgb do 4 , aprilia 3,5 – 4

DeelBeat
      Użytkownik

Kotli111 napisał:

DeelBeat napisał:
      Kotli111 napisał:
      aprilia rs 50 , sr 50
      yamaha aerox
      derbi senda 50
      yamaha dt 50
      tgb 303rs
      honda ns
      niskie spalanie
      Co ty pieprzysz ? przykladowo: aerox pali 3,5 . tgb do 4 , aprilia 3,5 – 4

No nie do końca. Apka pali 4-5 litrów, Rox pali też około 4-5. Jedno ma jeden kolega, jedno drugie. Chłopak siostry ma Apkę także i pali mu też 4-5 litrów, a ja mam DT 80, która pali 4-5 na asfalcie, w terenie ok. 7-8.

Kotli111
      Użytkownik

no mowie wszystkie te co wymienilem :

aprilia rs 50 , sr 50
      yamaha aerox
      derbi senda 50
      yamaha dt 50
      tgb 303rs
      honda ns
      pala do 5 l, a jezeli sie przycisnie i na pelnym non toper to do 6 l

Wyświetlanie 31 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button