motorower na start

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery motorower na start

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe MarSen MarSen 6 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe pawwia
    pawwia
    Użytkownik

Witam jaki i czy wogóle da się nabyć jakiś motorower do 2000zł 50ccm ? Jeśli tak to jaki byście mi polecili? Dodam że to będzie mój pierwszy pojazd spalinowy.

Zdjęcie profilowe Fubu2PL
    Fubu2PL
    Użytkownik

Zumico GR200 lub Toros El Classico

Zdjęcie profilowe Krzychuu
    Krzychuu
    Użytkownik

Router Bassa, dobry na start, jak z niczym nie miałeś nigdy do czynienia. (motorower) Ja go mam, jak na razie nie żałuję, jakoś trzyma się kupy. Takie na początek są najlepsze, dopiero potem, jak już to wszystko ogarniesz i będziesz pewny swoich umiejętności, to w coś markowego inwestować : ) Na takim chinolu jak coś rozdupisz, to będziesz mniej płakał, jakbyś na markowym.

Czytaj
    REKLAMA

Barton daje 400 zł do wykorzystania na akcesoria

Kup motocykl Barton Cafe Racer lub Barton Travel, zarejestruj zakup i skonfiguruj dla siebie pakiet dodatków o wartości 400 zł gratis.
    Zdjęcie profilowe pawwia
    pawwia
    Użytkownik

myślisz krzychuu że skuter na początek lepszy od motoroweru?

Zdjęcie profilowe MarSen
    MarSen
    Użytkownik

Ja od razu kupiłem motorower. Głównie ze względu na to, że dla mnie nudna jest jazda w stylu odkręć manetkę-jedź-stój i tak ciągle. Biegi ogarniesz w kilka dni. Wybór tak naprawdę należy do Ciebie. Dodatkowo zależy po co Ci ten motorower. Jeżeli chcesz coś wozić to bierz skuter, ale jak tylko na dojazd to myślę, że warto zastanowić się nad biegówką.

——————————–
    Pozdrawiam oraz życzę szerokości!
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie