Motorower dla początkującego (pytania)

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #313103 Reply
  Zielonomi
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Witam jeżeli chodzi o motoryzacje i motorowery jestem zupełnie zielony, planuje właśnie zakup motoroweru używanego do 1500 zł i stąd właśnie moje pytania:
  – Jakie marki polecacie a jakich unikać?
  – Skuter czy motorower, który będzie lepszy? (wiadomo że chodzi o 50 cc)
  – Jakie są najważniejsze rzeczy które muszę sprawić i zapytać przy zakupie używanego motoroweru?
  – Czy jeżeli kupie odblokowany motorower lub z silnikiem przerobionym na 70 cc, to mogę mieć problemy z przeglądem czy ubezpieczeniem?

  Za wszystkie rady serdecznie dziękuje 🙂

  #313105 Reply
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 051

  Skoro masz na to 1500zł to sugeruje kupić skuter marki ^sprawny^ a nie jakiejś konkretnej. Raczej bedzie to chiński wyrób (junak, romet, router, benzer, zip, barton, toros.. itd).
  Czy skuter z automatem czy motorower z biegami (bo jak rozumiem to o to pytasz) – to już kwestia tego co wolisz (a przynajmniej jak ci się na razie wydaje).
  Sprawdzić musisz WSZYSTKO co się da. Im więcej sprawdzisz tym mniej bedzie niespodzianek. Najlepiej żeby to zrobił ktoś kto ma o tym pojęcie.
  Odblokowany/przerobiony – nie bedzie żadnych problemów. CHyba że bedzie wypadek i ktoś zgłosi potrzebe takiego badania i jeszcze udowodni bezpośredni związek tej przeróbki z wypadkiem.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #313118 Reply
  Zielonomi
  Użytkownik
  • Postów: 3

  A co Jeżeli chodzi o motorowery z PRLu, ograry i simsony, nimi też warto się zainteresować?

  #313120 Reply
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 051

  jeżeli prowadzisz skansen lub muzeum to tak. ale jak myślisz o codziennej eksploatacji to zapomnij

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Motorower dla początkującego (pytania)
Twoje informacje:
Back to top button