Motor 125 do 10 000 zł Nowy

Witam,
Szukam jak wyżej maszyny na dojazd do pracy 55 km w obie strony czy po prostu na co dzień do jazdy oraz na ryby. Na moto nigdy nie siedziałem będzie to pierwsza moja sztuka.
Z tego co już poszperałem to classic bądź turystyk odpada sportówka ze względu na pozycję siedzenia. Ponadto chciałbym na nim torby zamontować.
Co polecicie nie drogiego w eksploatacji (części naprawa itd).
A wzrost 186 i 88 kg :slight_smile:
Pozdrawiam

Poszukaj jakiś chopperów lub cruiserów takie to nawet do 5tys zgarniesz. Z nakedów to polecam hyosung gt125 ale to używany. Jeśli chodzi o tanie motorki tylko do dojazdu do pracy to za około 4 tys masz nowego soft choppera od rometa, nie jest on najlepszy ale do twoich celów powinien wystarczyć. Ogólnie w takiej cenie to jakieś romety lub junaki znajdziesz, ewentualnie skutery 125. Polecam sobie zobaczyć jakieś listy na YT i poczytać opinie o motocyklach tam przedstawionych. Za te pieniądze to raczej nic markowego nie znajdziesz nowego, no tam za jakieś 13 tys jest cbr125 ale jak nie chcesz sportowych to nie.

ogólnie to polecam podjechać do najbliższych salonów i zobaczyć co tam oferują, może coś ci wpadnie w oko.

chińczyk na 50km tripy dzień w dzień? nie dał bym za to szyi…

A co o tym powiecie junak m12 ?? Dodam że lajk ze mnie cały czas czytam. Ale czy taki za 4 tys wytrwa tyle km dziennie ??

Znaczy to zależy bo te chinczyki to różne są nawet jak z tej samej fabryki jedrn będzie na nim jeździł przez lata a drógiemu będzie się ciągle psuć.

A i Wombat, za taką kasę jak chce nowy motocykl to tylko chinczyki ewentualnie jakieś skutery bo coś dobrego za te kasę to tylko używki.

To ile trzeba by dać na taką w miarę sensowną maszynę ???

Do 20tys coś porządnego znajdziesz napewno

Za tyle to mi się nie opłaca bo to miała być alternatywa dla 4 kółek. A w kwocie 20 k to mogę kupić dobrą używkę.

Motocykl dobry można kupić za 10k ale będzie to używka. Ja polecam hyosung gt125 honde cbr125 i może yamahe mt125 do 10k znajdziesz ale ciężko będzie. Za 10k to większość wspaniałych używek kupisz tylko pamiętaj jeszcze sobie policz że wydasz 2k na ubrania chyba że chcesz się zabić.

No to lipa, dzieki za pomoc.

Nie słuchaj littlespy. Za trochę ponad 10 tyś jesieni zeszłego roku miałem ofertę na hondę CBF 125. Motorek który bez awarii przejedzie ziemię dookoła z palcem w wydechu. Do tego pali lekko ponad 2 litry na 100 :slight_smile:

No to mówię za tyle używki się kupi ale nowe motorki jak on chciał to już nie. Przeczytaj najpierw cały temat a potem pisz.

ale jedyne co Thomson poleca to honda cbf 125. tak juz ma :).
I poniekąd słusznie ale to najtańsza, budżetowa honda, chłodzona powietrzem…itd i na tyle nowa że w sumie nikt nie wie jak sie zachowuje przy intensywniejszej eksploatacji