Motobi Huzar 2- problem ze światłami

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    andrij65
    Użytkownik

Witam. Mam problem. Światła w skuterze świecą, choć wyłącznik jest ustawiony na off (tylko światła przednie H4 , pozostałe działają normalnie).
    Czy ktoś spotkał się z takim , lub podobnym problemem?
    Gdzie szukać przyczyny?
    Proszę o pomoc. Kontakt tutaj lub na GG: 12456979

sq3llh
    Użytkownik

Przepaliły się styki , lub nadtopił ci się przełącznik świateł i robi zwarcie wiec świecą. Do tego może być że możesz mieć też przegrzane, lub nadtopione już kable przy przełączniku. Szukaj,a na pewno znajdziesz. Przede wszystkim ciepłe przewody.A jak pamiętam to huzar ma zespolony przełącznik świateł wiec może cie to pociągnąć po kieszeni , od 40 to 70 zł. nie dawno taki zmieniałem .

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

andrij65
    Użytkownik

Sprawa rozwiązana. Było zwarcie w instalacji. Przetopiły się kable w kostce przy przełączniku świateł, i to było przyczyną. Dzięki

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button