mokra świeca nie odpala

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery mokra świeca nie odpala

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat, 2 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #668139 Odpowiedź

  Artur Florek
  Użytkownik
  • Postów: 21

  Mieliście tak że (zipp pro gt) nie chce wam odpalać ani na starter ani z kopki a świeca jest mokra..?Nie jest na pewno to wina gaźnika bo próbowałem na dwóch.W czwartek jeszcze normalnie nim wróciłem do domu po pracy,W piatek rano normalnie odpalił ze startera,lecz po dwóch km. coś go zaczęło dusić tak że ledwo dojechałem…..Po południu jeszcze go dałem radę odpalić na innym gaźniku by sprawdzić (bo myślałem że tu problem) a dziś ani z kopki ani ze startera nie pali.Zawory i rozrząd już sprawdzałem…,próbowałem też dwa moduły i nic z tego….

  #668140 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 462

  może kompresja spadł i dlatego ma problem z mieszanką – jest już za bogato na tą kompresje. zmierz kompresje manometrem.

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: mokra świeca nie odpala
Informacje o Tobie: