mokra świeca nie odpala

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery mokra świeca nie odpala

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #668139

  Artur Florek
  Użytkownik
  • Postów: 21

  Mieliście tak że (zipp pro gt) nie chce wam odpalać ani na starter ani z kopki a świeca jest mokra..?Nie jest na pewno to wina gaźnika bo próbowałem na dwóch.W czwartek jeszcze normalnie nim wróciłem do domu po pracy,W piatek rano normalnie odpalił ze startera,lecz po dwóch km. coś go zaczęło dusić tak że ledwo dojechałem…..Po południu jeszcze go dałem radę odpalić na innym gaźniku by sprawdzić (bo myślałem że tu problem) a dziś ani z kopki ani ze startera nie pali.Zawory i rozrząd już sprawdzałem…,próbowałem też dwa moduły i nic z tego….

  #668140
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 18 685

  może kompresja spadł i dlatego ma problem z mieszanką – jest już za bogato na tą kompresje. zmierz kompresje manometrem.

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

  Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie