Moduł do Faspider F8 2T.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Sarius
    Użytkownik

Witam

Chciałbym was prosić o pomoc przy doborze odblokowanego modułu do skutera faspider f8 50cc 2T. Skuterek ma przejechane 2100km. Byłem u mechanika i powiedział że blokada może być na wariatorze albo na CDI. Na wariatorze nie ma blokady więc pozostaje CDI. Korzystałem z opcji szukaj i nie znalazłem odpowiedzi 🙂 Ogólnie to czuję że chciałby wejść na wyższe obroty ale nie może więc zdecydowałem się na wymianę modułu.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

snajper061
    Użytkownik

a na wydechu ślepej kiszki nie ma?> daj fotkę twojego lub oznaczenie na ile wtyczek tak na ślepo to nic ci nie poradzę,.podstawa zwiększenia osiągów w 2t wydech,zdjęcie blokady obrotów,dysza w gaźniku lub cały.a potem zabawa z napędem.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Sarius
    Użytkownik

Fotka modułu. https://imageshack.com/i/pdZeimQZj

Niby jest sportowy tłumik, więc „blokady” chyba nie ma. (Mogę się mylić. Nie jestem w tym specem 🙂 )

snajper061
    Użytkownik

z tego co pamiętam to zielony z białym paskiem to blokada ten na zewnętrznym rogu kostki 4pin wypnij i zaizoluj a fotke wydechu (kolanka) możesz podrzucić

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button