! Forum Serwis Martwy licznik.

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 9 lata temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Dopesc
    Dopesc
    Użytkownik

Dzien dobry.
    Chcialbym sie poradzic gdyz wczoraj z siadajac < o 21 > ze skutera wszystko bylo wporzadku.
    Dzis rano < o 4 > zaowazylem ze licznik jest martwy.Po chwili nagle ruszyl ale zle wskazywal predkosc.Myslalem ze moze wplyw na to ma temeratura wiec odstawilem skuter do garazu.Sprawdzilem znow popoludniu i licznik jest martwy.Nie dziala predkosciomierz oraz licznik kilomentrow. Wskaznik stanu paliwa reaguje normalnie.

SKuter to Inca street
    Myslicie ze to linka i jechac do serwisu czy moze samemu pogrzebac ?

Dzieki za wszelka pomoc.

Zdjęcie profilowe lechoo
    lechoo
    Użytkownik

Być może linka właśnie kończyła się ukręcać i byłeś tego świadkiem więc nie ma po co jechać do serwisu tylko sam rozkręć bo to nie jest trudne.Nie widziałem z bliska skutera inca street , ale chyba wskaźnik paliwa nie ma nic wspólnego z licznikiem. Zacznij rozkręcanie przy ślimaku przy kole bo jak tam się ukręciła to unikniesz niepotrzebnego rozkręcania obudowy licznika(tam się częściej psuje bo jest narażona na uszkodzenia mechaniczne)

Lechoo yamaha neos

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.
    Zdjęcie profilowe Dopesc
    Dopesc
    Użytkownik

Dziekuje za szybka reakcje.

SPrawdze czy to linka.Mimo iz skuter na gwarancji to za linke i tak bede musial zaplacic. Mam nadzieje ze to tylko ona a nie np slimak i nie wylicza mnie za niego + założenie 🙄
    Tak sie czasem zastanawiam po co ta gwarancja skoro i tak za wszystko sie placi 🙁

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Wskaznik paliwa nie ma nic wspolnego z licznikiem poniewaz ma on calkiem osobny czujnik i kabelek ktory do niego idzie.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    Zdjęcie profilowe Dopesc
    Dopesc
    Użytkownik

Wiec sprawdzilem co nie co.

Odkrecilem linke od kola <slimaka?> i poruszalem nia. Licznik lekko drga.

Ciekaw jestem czy policza mi za slimaka tak jak za linke czy jest to czesc refundowana w ramach gwarancji.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe 92krystian
    92krystian
    Użytkownik

Miałem ten sam problem. Ja rozkręciłem ślimaka i się okazało że to 2 blaszki które się tam znajdują się odgięły.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Właśnie, wykręć koło i sprawdź te blachy. Ja kupiłem nowy ślimak w właśnie to było problemem i niepotrzebnie straciłem 25zł.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie