mam problem z glowica przeczytaj

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis mam problem z glowica przeczytaj

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe enter1978 enter1978 7 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #87547 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe bania
    bania
    Użytkownik

siemka kupilem zestaw cylinder oraz glowica 80ccm (72ccm) i mam problem bo nie dostalem do zestawu konikow otwierajacych zawory w mojej starej glowicy 50ccm zawory ze sprezynami sa dłuzsze a w tej 80ccm krótkie nie potrafie wyrególowac zaworów ponieważ śrubki regujujace sa za krótkie uslyszalem ze musze kupic koniki bo maja inny kąt nachylenia i teraz sie chce zapytac czy moge zamienic z glowicy 50cc cale zawory ze sprezynami czy lepiej kupic te koniki dzieki za pomoc

bania
    #87565 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe degename
    degename
    Użytkownik

Lepiej kup dedykowane do tego zestawu, od seryjnej głowicy nie powinny pasować jeśli mają inne kąty ustawienia w głowicy.

Rozmiary grzybków zaworów są takie same?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #87574 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe bania
    bania
    Użytkownik

a wiesz nawet nie sprawdzalem tak na oko sa takie same ale gadaja ze sa inne o 1mm

bania
    #87578 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe degename
    degename
    Użytkownik

Weź suwmiarkę i sprawdź. Ewentualnie całą głowicę przekładaj.

#87580 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe bania
    bania
    Użytkownik

ja cie rozumiem przelozyc nie ma problemu tylko ta glowica z 80cc ma mniejsze sprężyny od zaworow a ta z 50cc ma wieksze dzwignia zaworow nie pasuje (koniki) tak jak by byl inny kat nachylenia

bania

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #87613 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

no bo mostek jest do głowicy 50ccm proste,
    ja bym nie ryzykował i bym kupił cały mostek (klawiaturę)

#87672 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe enter1978
    enter1978
    Użytkownik

Nakręć nakrątki kontrujące pod dźwigienką i będzie git, śruba regulacyjna wkręci się na tyle że prawie zrówna się z dźwigienką i nie ma na co juz nakręcić nakrątki kontrującej, ale kontra pod dźwigienką spełni swoje zadanie w 100%, wadą takiego patentu jest lekko utrudniona regulacja zaworów szczegulnie wydechowego, ale bez przesady tragedii nie ma.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
Odpowiedz do: mam problem z glowica przeczytaj
Informacje o Tobie: