mam kilka problemow CHCE RAD KOGOS KTO SIE ZNA

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis mam kilka problemow CHCE RAD KOGOS KTO SIE ZNA

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Fabian Konieczny
    Użytkownik

SIEMA mam kilka problemow wiec zaczynajac
    ★pierwszy problem polega na tym ze mialem alarm i wszystko dzialalo i pewnego razu jak jechale poprostu urwal sie kabel wiec stwierdzilem ze jest mi niiepotrzebny urwal sie to sie urwal. nastepnego ranka chce wyjechac i tak jak zawsze go odpalam ale nie dziala rozrusznik pomyslalem ze to akumulator wiec podlaczylem go ale za kilga godzin przyszedlem spowrotem go odpalic i dalej nie chcial dzialac i to wina tego alarmu ja to juz wiem tylko pytanie gdzie go podloczyc zeby dzialalo i mam wybor albo podlaczyc alarm spowrotem albo dac taki jeden kabelek zeby zamkac obwod jak to naprawic?
    ★★ nie dziala mi swiatlo z tylu swiatlo stopu ( tutaj krócej) jak to naprawic?
    ★★★jak wlozyc klocki hamulcowe do zacisku ?

Zdjęcie profilowe Krupek
    Krupek
    Użytkownik

Odpowiedź na drugie pytanie a więc możliwości są dwie przepalona żarówka albo padł Ci czujnik stopu i nie świeci sprawdzić musisz sam

Smart Fortwo(prawie skuter :D)
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

kabel się urwał to sie urwał…piękne. I teraz się chcesz brać za naprawę elektryki?
    Niestety nie napisałeś jaki to alarm, jaki to skuter, nikt nie ma w związku z tym bladego pojęcia jak jest podłączony ten alarm ani nawet który kabel się urwał.
    Z takim podejściem potrzebujesz wróżki w specjalizacji elektromechanika pojazdowa a nie porady na forum.
    Pytanie drugie.
    Też skąpisz informacji. Nie pali się hamulec z ani jednej ani z drugiej klamki? A może drugi masz nożny bo to… ? .. no nie byłeś łaskaw napisać co to.
    Skoro nie pali ci się z żadnej klamki lub pedału to musisz zobaczyć czy w ogóle do przełączników przy klamkach dociera prąd, potem czy dociera aż do tylnej lampy… i czy po prostu nie jest spalona lub poluzowana żarówka.
    Pytanie 3.
    Wpisz w google lub na youtube hasło: wymiana klocków w zacisku
    możesz to uzupełnić o słowo SKUTER. Tak w skrócie to zacisk trzeba zdjąć, stare klocki wyjąc, nowe wsadzić i założyć.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie