Mały tuning Sym Red Devil 2

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Mały tuning Sym Red Devil 2

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe michal1998 michal1998 7 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #139928 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe michal1998
    michal1998
    Użytkownik

Siema, mój skuter to Sym Red Devil 2 z końca 2005r, cały 2006 przeleżał w salonie i w 2007 roku został zarejestrowany, już przed zakupem zleciłem odblokowanie(trzeba było coś spawać z tłumikiem), silnik 2t 50 ccm. Chciałbym go troszke ulepszyć, gdyż na prostej drodze 65 km/h to max, z górki to 75km/h, dodam że przy tym 65 km/h obrotomierz dochodzi do czerwonej linii ;/ Nie chciałbym zbyt dużo kasy w ten „tuning” wpakować.

#139932 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe kuba90876
    kuba90876
    Użytkownik

Kup jakieś sportowe wario. Potem to wszystko dobrze wyreguluj . Kup rolki, sprężyny, sprezynki i wyregulij tak aby było jak najlepiej.dla ciebie.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #139933 Odpowiedź
    michal1998
    Użytkownik

Mógłbyś troszke jaśniej? Jestem takim noobkiem i nic nie wiem, co piszesz 😀 Mógłbyś podać mi dokładnie co mam kupić (producent, model etc.)? Ew. do założenia i wyregulowania poproszę znajomego. Z góry dzięki 😉

#139943 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe kuba90876
    kuba90876
    Użytkownik

No nie wiem czy dobrze ci poradzę ale malossi multiwar, to ponoć dobry wariator, Potem kupujesz rolki, tu już trzeba dobierać indywidualnie do potrzeb ;p Sprężyny i sprezynki też dobierasz do potrzeb. 😉

#139946 Odpowiedź
    michal1998
    Użytkownik

A gdybym tak wariatora nie kupował, kupiłbym jedynie to:http://www.czesci-moto.pl/p6736,cylinder-do-skuterow-z-silnikiem-2t-minarelli-ac-12mm-70ccm.html

?? Czy to by wgl spasowało do mojego Syma?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: Mały tuning Sym Red Devil 2
Informacje o Tobie: