Mały motorower dla 14 latka

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Mały motorower dla 14 latka

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kukis0908 Kukis0908 5 lata, 12 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

mateuszprzybyla
    Użytkownik

Jaki motorower? A może skuter?

Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Praktycznie każdą 50-tkę bez problemu ogarniesz. To w zasadzie trochę cięższy sprzęt od roweru – jak sama nazwa wskazuje 🙂 Nawet jeśli teraz palcami stóp byś sięgał ziemi, to przecież jeszcze rośniesz.

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Reey
    Reey
    Użytkownik
    Zdjęcie profilowe ziomek1
    ziomek1
    Użytkownik

Na początek polecam ci: CPI aragon, Popcorn, keeway matrix
    co prawda te skutery są chińskie ale dużo lepszej jakości od tych z marketu

Herosses
    Użytkownik

Ja mogę polecić motorower Junak 901 rs.Mechanicznie hula dobrze po 5300km w pół roku.Problemy są z elektryką-padł wskaźnik poziomu paliwa i 2-gi obrotomierz.Do tego silnika jest masa części.Sam silnik kosztuje koło 700-800 złotych,a nowy cylinder z głowicą też poniżej 2 stów będzie.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Kukis0908
    Kukis0908
    Użytkownik

Ja mogę ci polecić Benzer Aston. Tak, wiem chiński. Ale jest to biegówka, i o wiele więcej frajdy z jazdy niż skuter. W dodatku nie wygląda na 50 😉

Akurat mam taki na sprzedaż, zadbany, 300km temu założony nowy zestaw 80ccm, cały silnik był rozebrany, wszystko sprawdzane i czyszczone. Części bardzo łatwo i tanio dostępne. Ogólnie bardzo tani w eksploatacji, i mało pali. Kupiłem w czerwcu, a teraz sprzedaję, gdyż przesiadam się na większy.

Jakby co to zapraszam do kontaktu na GG: 19004056

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie