łożyska kierownicy Toros 4T (Zippo podobny)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis łożyska kierownicy Toros 4T (Zippo podobny)

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe enter1978 enter1978 6 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe statorable
    statorable
    Użytkownik

Coś mi się wydaje, że będę musiał wymienić łożyska w kolumnie kierownicy. Czy Wiecie może jakie łożyska, o jakich symbolach mogą się tam znajdować w chińskim Torosie? Naczytałem się, że jest spory wybór, a nie chciałbym zamawiać w ciemno.
    Podobnie ma się sprawa z tulejami metalowo-gumowymi zawieszenia silnika – może znacie wymiary?
    Liczę na Wasze doświadczenie.

UWAGA! JESTEM NIE NORMALNY! Używam kierunkowskazów i zatrzymuję się na STOPie i zielonej strzałce.
    Zdjęcie profilowe enter1978
    enter1978
    Użytkownik

Oj to faktycznie trudno moze być, co skuter to inne te drobiazgi. Ja u siebie w kierownicy mam na dole łożysko stożkowe (rozmiaru nie znam) a u góry jest wianek podobny jak w rowerze tylko większy. Co do tulejek zawieszenia silnika to zmierz ją suwmiarką (jest to mozliwe bez wyjmowania tulejki) ja mam 30mm długa, 30mm szeroka , w środku otwór na 10mm śrubę czyli około 10 i pół milimetra. Choć jak je kupowałem to sprzedawca pytał czy mam w środku kwadratowe otwory? że niby w moim modelu takie tez są.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie