Longjia 50RS 4t problem z dławieniem.

Witam wszystkich. Jestem posiadaczem skutera marki longjia 50rs (lj50qt-l) i mam mały problem. Juz od dluzszego czasu moj skuter co jakis czas dławi sie przy dodawaniu gazu i gasnie. Wyregulowałem zawory: obywwa na 0.05, wydechowy z minimalnym luzem. Pali na dotyk. Gaznik wyczyszczony, filtr powietrza rowniez. Gaznik regulowałem na wzystkie mozliwe sposoby lecz efekt zerowy. I teraz moje pytanie. Co moze byc tego przyczyna? Modul czy moze gaznik. Dodam ze swieca przy jakiejkolwiek regulacji zawsze jest czarna jakby dostawal za malo powietrza. Cylinder "podobno" 70ccm. Nie jestem pewny bo tak mi powiedzial wczesniejszy wlasciciel ale nie sprawdzalem. Jakby ktos byl tak uprzejmy to prosilbym o podpowiedz jaka dysze dokupic jesli to jest faktycznie 70ccm bo moze poprostu dysza jest za mala i nie przepuszcza odpowiedniej ilosci mieszanki.

Dodam jeszcze ze poodpuszczeniu gazu skuter pracuje rowno i do pewnych obrotow jedzie normalnie. Raz do sa to wieksze raz mniejsze obroty na ktorych wystepuje dlawienie.