! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Inca lambros blokada

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kozel13 kozel13 8 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kozel13
    kozel13
    Użytkownik

czy ktos wie cos na temat dodatkowej blokady elektronicznej w lambrosie oprucz modulu ktory juz wymienilem?

Zdjęcie profilowe Dasik287
    Dasik287
    Użytkownik

Tak, stator 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe degename
    degename
    Użytkownik

A możesz mi powiedzieć jak ten stator jest blokowany? Bo sam jeszcze nie słyszałem o takiej blokadzie a jestem ciekaw co też chińskie główki wymyśliły 🙂

kozel13
    Użytkownik

wlasnie co to jest ten stator wgl ?

Dasik287
    Użytkownik

http://imageshack.us/photo/my-images/638/rsstator400.jpg/

to jest coś takiego ten stator, ale co to jest to nie mam pojęcia. byłem przy tym jak zmieniali go i powiem że byłem trochę zdziwiony. po wymianie modułu dalej blokowało go, ale po wymianie tego cuda już nie. jeden ze zwojów był perfidnie w jednym miejscu przepiłowany. dalej tego nie rozumiem, ale działa 😀

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    kozel13
    Użytkownik

kurna ja tez chce juz mojego odblokowac ;/ i co ile idzie teraz i jak sie zbiera? ;D i gdzie dokladnie to jest w skuterze wiesz ?

kozel13
    Użytkownik

juz wiem jak to wyglada na czym to polega i jak to dziala ;p a oni ci to wymieniali czy moze tylko to naprawili? ile placiles i gdzie to robiles?

Dasik287
    Użytkownik

Wymimenili na nowe ;p 200zł o ile pamiętam. a robiłem to w piekarach śląskich. no raczej lepsze przyspieszenie itd;p

kozel13
    Użytkownik

ile ci teraz kreci obrotow?

Dasik287
    Użytkownik

A z górki to nawet do 10tyś. już przy 9tyś są dosyć mocne wibracje

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie