Kymco Super 8 czy Barton Huragan?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Kymco Super 8 czy Barton Huragan?

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kisiu1981 Kisiu1981 5 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe david83rze
    david83rze
    Użytkownik

Cześć wszystkim!
    Mam do Was pytanie -nie znam się za bardzo na skuterach, więc postanowiłem zasięgnąć opinii tutaj.
    Chcę kupić skuter do 2000 zł używany o pojemności do 50cm3. To musi być skuter dwuosobowy i duży. Mam na uwadze w tym momencie Kymco super 8 i Barton Huragan. Obydwa są duże i obydwa mi się podobają. Barton choć bardziej mi się podoba -trochę z wyglądu jednak zalatuje Routerem z marketu.. I tutaj mam dylemat. Czym tak na prawdę te skutery się od siebie różnią po za wyglądem? Czy któryś jest bardziej wadliwy od drugiego? Czy w przypadku serwisowania nie ma z nimi problemów? Czy części są ogólnodostępne? Najlepiej było by gdyby mi ktoś porównał je do samochodów 😉 Np. Fiat == Nissan (Pierwszy tandeta, ciągle się psuje ale naprawa za grosze, drugi się nie psuje i pod każdym względem jest lepszy ale jak już się zepsuje to koszta dużo większe jednak przyjemność z jazdy nieporównywalna).

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Nie oszukujmy się Barton to jest jak Router z marketu tylko że ma go w markecie bo nie ma miejsca. Kymco to Kymco serwis,części są dostępne. Do Bartona szczerze wątpię nawet na Alledrogo. Polecam Kymco Super 8 bo mam takiego już leci czwarty rok 🙂 i ponad 12tyś przelotu.Za taką cenę mogę opchnąć swojego jeśli jesteś chętny.

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    david83rze
    Użytkownik

Dzięki za odpowiedź 🙂 Jeszcze się zastanawiam -Barton ma ładne, wielkie światła z przodu. A ten Twój na zdjęciach w stopce bardzo ładny i ma ładny kufer, też koniecznie będę chciał kufer do skutera. A powiedz mi przy okazji czy jest sens robić ukryty przycisk, który w razie kontroli milicyjnej wcisnę i skuter nie będzie w stanie rozpędzić się więcej niż 45km/h ?

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Tylko Kymco. Żadnej chińszczyzny. Chińszczyzna oprócz mniejszej wytrzymałości i gorszego spasowania może mieć coś takiego jak niewymiarowe cześci (np. zamiast wałów 13 i 16 mm ma 13,4 i nie kupisz żadnego wariatora). Kymco to Kymco – proste, jasne, spasowane i wytrzymałe.

Zdjęcie profilowe H2O
    H2O
    Użytkownik

Kup Kymco, będą ci chociaż rękę podawać, bo inaczej, to już niekoniecznie. Ryszardowi, to teraz nikt już jej nie podaje. 😉
    *
    Kwang Yang Motor Company, czyli… Kymco. 😉
    *
    Fajnie. Jestem z tym na tak. En zhong qiu sheng kuo bu xiang qian — zou jin jiang xi da yun. 😉
    *
    http://pl.wiktionary.org/wiki/Aneks:Gramatyka_chi%C5%84ska

Nie będę naprawiał twojego świata, bo mam zajęcie z naprawianiem swojego.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

david83rze napisał:

Dzięki za odpowiedź 🙂 Jeszcze się zastanawiam -Barton ma ładne, wielkie światła z przodu. A ten Twój na zdjęciach w stopce bardzo ładny i ma ładny kufer, też koniecznie będę chciał kufer do skutera. A powiedz mi przy okazji czy jest sens robić ukryty przycisk, który w razie kontroli milicyjnej wcisnę i skuter nie będzie w stanie rozpędzić się więcej niż 45km/h ?

Powiem szczerze że śmieje się z ludzi którzy wymyślają takie shity. Ja normalnie jak mam 75km/h to nie peniam przy milicjantach.

Zdjęcie profilowe martin1996a
    martin1996a
    Użytkownik

Kupuj kymco ale ja 8 bym nie kupował tylko 9

david83rze
    Użytkownik

Ok czyli rozumiem, że te blokady do 45km/h to jakaś totalna bzdura i raczej nikt się do tego nie stosuje 🙂 Widze, że wszyscy jednogłośnie wskazują Kymco. W takim razie dzięki za rady, skoro jeżdżąc na Bartonie ludzie na ulicy „mają mi ręki nie podawać” to wybór został właśnie podjęty 😉
    Mam jeszcze jedno pytanie, czy ma sens kupowanie roczników 2008-2009 czy raczej maks 2-3 letnie? Czy w przypadku skuterów 6 letni skuter nadaje się prawie że na złom czy jeszcze pohula?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to ostatnie pytanie jest do wróżki. Stan skutera używanego może być bardzo różny.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    david83rze
    Użytkownik

@wombat masz rację, ale póki co wywróżyliście mi właśnie, żeby odpuścić Bartona. Dzięki Wam wszystkim za odpowiedzi jeszcze raz. Zdecydowałem się na Kymco więc zabieram się za poszukiwania.

Pozdrawiam

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie