Kymco S8 4T 90cc kto posiada ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Kymco Kymco S8 4T 90cc kto posiada ?

Ten temat zawiera 32 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Maniek_smolarek Maniek_smolarek 8 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 33 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #50906 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Kto posiada Kymco Super 8 4T z cylindrem 90cc – markowym z mielocha ?

#51479 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Maniek_smolarek
    Maniek_smolarek
    Użytkownik

Kolego mialem kiedys chinczykaktorego sam robilem od podstaw z cylkiem 90cc firmy NYC z glowica z wiekszymi zaworami,
    pytaj o co chcesz, postaram sie w miare mozliwosci odpowiedziec

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
    Kymco NewDink 200i

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #51504 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ile wyciągnie taki silnik GY6<koniecznie ten> na seryjnych częściach na cylindrze 90cc z mielocha ?

#51506 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe elastyna
    elastyna
    Użytkownik

Daj linka do tego cylka:P

Cpi Oliver 2t 2005r
    #51507 Odpowiedź
    Maniek_smolarek
    Użytkownik

zalezy od wagi skutera i Twojej. u Mnie z tym cylkiem plus gaznikiem 24mm wariatem i pelnym sprzeglem, czyli seryjne to tam byly tylko kartery.
    Przy najleprzych ustawieniach gaznika i napedu jakie Mi sie ustawic na oko, to gps pokazal 103-105km/h po prostej drodze bez wiatru.
    Ale Ja wazylem 46kg i skuter 89 i 12 calowe kola.
    Ale uprzedzam ze zestrojenie wszystkiego wielki wyczyn, i podstawa to kupic króciec i gaznik 24mm czyli od 125cc i dac mniejsza dysze. i co smieszcze zadnych stozkow. u Mnie najlepiej sprawowal sie filtr seryjny od 125cc

mozliwe ze osiagnalbym ciut wiecej ale sprzedalem bo kupowalem NewDinka 200i

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
    Kymco NewDink 200i

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #51508 Odpowiedź
    Maniek_smolarek
    Użytkownik

Elastyna to sa cylki do 4T a widze ze masz 2T

EDIT:
    teraz widze ze pytasz o seryjne czesci… no nie wiem….85km/h? napewno odczujesz spora roznice w mocy. a wiecej osiagniesz dobrym napedem.
    Jesli chcesz kupowac to cylinder glowica i gaznik. Bez gaznika mozesz miec problemy z regulacja gaznika. ale da sie to zrobic zeby jezdzilo.

Kymco NewDink 200i
    #51513 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Vezyr
    Vezyr
    Użytkownik

Któż zawitał na forum, witam Mańka hehe 😀 Przy cylku 90ccm oczywiście głowica musi być większa, zmieniony napęd, ogółem trochę regulacji i kosztów.Pytanie, czy jest sens, aczkolwiek w Kymco raczej da radę na tym pojeździć.

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/85/miasto4mini.png/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/8220/miasto4mini.png[/IMG][/URL]
    #51515 Odpowiedź
    Maniek_smolarek
    Użytkownik

Siema Vezyr 😀

Ma sens jesli ktos przez 2, 3 lata zamierza przejezdzic tym skuterem tym bardziej w Kymco. A nie tak jak u mnie pol roku robilem wszystko a na sam koniec sprzedalem 😀 skuter dalem gratis a doslownie sprzedalem czesci 😛

Kymco NewDink 200i
    #51521 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy
    #51529 Odpowiedź
    Maniek_smolarek
    Użytkownik

Mialem ten sam pod koniec. mowie do tego gaznik 24mm i bedzie Pan zadowolony 😛

Kymco NewDink 200i
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 33 łącznie)
Odpowiedz do: Kymco S8 4T 90cc kto posiada ?
Informacje o Tobie: