Kymco Nexxon - Opony

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #45870 Reply
  Zulwiczek
  Użytkownik
  • Postów: 256

  Siemka, zbliża się zima…czas by wymienić opony na nowe gdyż moje mają już prawie 3 lata, nie są w złym stanie ale myślałem aby wymienic opone przednią i tylnia na jakieś „crossowe”…. tylko właśnie nie wiem jakie będą pasować… wymiary to FR:2.50-17 oraz RR:2.75-17 czyli 17 calowe…pomoże ktoś, może ktoś znajakis dobry serwis czy sklep z oponami w Warszawie żebym mógł dopasować opony…lub jakies linki z allegro ?

  #45891 Reply
  romet727p10
  Użytkownik
  • Postów: 471
  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #45898 Reply
  MichalWujak
  Użytkownik
  • Postów: 596

  Z przodu masz 2,5″ czyli 6,4cm szerokości a z tyłu 7cm. Jeśli chodzi Ci o crossowe w sensie kostki to takich na pewno nie dostaniesz, bo one są na felgi 21/18 i to sporo szersze. 17″ to generalnie rozmiar kół drogowych, SM, tylko, że z uwagi na szerokość do Nexxona trudno o komplet inny niż opony podobne do oryginalnych, czyli z bieżnikiem jak w Simsonie lub Komarku. Uważaj, żebyś się nie naciął i nie kupił dwóch przednich opon motocyklowych, bo one występują właśnie w takich rozmiarach. BTW możesz spróbować w motorlandzie, tam najszybciej dostaniesz pasujący komplet.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Kymco Nexxon - Opony
Twoje informacje:
Back to top button