Kymco kreidler rmc 2007 2t

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 Kymco kreidler rmc 2007 2t

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Rysio_Misio Rysio_Misio 3 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Paawelmlody
    Paawelmlody
    Użytkownik

Witam . Mam problem z odpaleniem skutera . Jak wracałem ze sklepu zrobiło mi się tak jakby świeca się poluzowala i wypchalo ja skuter zgasł i odpalić to nie mogę . Świeca jest dobrze wkrecona iskra jest . Cylinder po sprawdzeniu Jast dobry . Jaka to może być przyczyna

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

musi być paliwo z powietrzem, iskra i kompresja. wtedy odpala.
    czegoś z tego nie masz.
    tak z ciekawości – jak sprawdzałeś cylinder że jest dobry?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Paawelmlody
    Użytkownik

Paliwo leje na garnek i też nie chce odpalić kompresja dobra bo na tłoku i garnku nie ma rysek i palec mocno odpycha . Iskra też jest

Paawelmlody
    Użytkownik

A przed tym wszystkim miałem tak ze ciężko to było na obroty wbić szarpalo nim i z tlumnika strzelalo

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

palec mocno odpycha powiadasz… no to faktycznie musi być dobra kompresja. Skoro palec tak twierdzi…

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Paawelmlody
    Użytkownik

Cylinder jest wyciągnięty pierścienie tłok głowica jest okey bez żadnych większych rys wiadomo całkowicie bez rysek nie będzie . Nie mam możliwości sprawdzić kompresji jakie tam jest ciśnienie . Jak na moje oko jest dobra kompresja . Cylinder głowica szczelne powietrze bokiem nie uciekalo.
    Jest tak jak by chciał zapalić ale coś go blokuje . Membrana czyszczona gaźnik cały wszystko było moczone w benzynie potem sprężonym powietrzem przedmuchane .

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie pisz posta pod postem. po to masz guzik EDYTUJ pod nim

Zdjęcie profilowe Rysio_Misio
    Rysio_Misio
    Użytkownik

Młody tak już lubi, netykiety nie zaznał, albo robi ci to… TOBIE, a z całkowitą premedytacją. Że tak powiem. 😉

„Trzymaj swoje szczęście za włosy, dopóki samo nie wyłysieje.”
Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie