Kymco kreidler rmc 2007 2t

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Paawelmlody
    Użytkownik

Witam . Mam problem z odpaleniem skutera . Jak wracałem ze sklepu zrobiło mi się tak jakby świeca się poluzowala i wypchalo ja skuter zgasł i odpalić to nie mogę . Świeca jest dobrze wkrecona iskra jest . Cylinder po sprawdzeniu Jast dobry . Jaka to może być przyczyna

Wombat
    Moderator

musi być paliwo z powietrzem, iskra i kompresja. wtedy odpala.
    czegoś z tego nie masz.
    tak z ciekawości – jak sprawdzałeś cylinder że jest dobry?

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Paawelmlody
    Użytkownik

Paliwo leje na garnek i też nie chce odpalić kompresja dobra bo na tłoku i garnku nie ma rysek i palec mocno odpycha . Iskra też jest

Paawelmlody
    Użytkownik

A przed tym wszystkim miałem tak ze ciężko to było na obroty wbić szarpalo nim i z tlumnika strzelalo

Wombat
    Moderator

palec mocno odpycha powiadasz… no to faktycznie musi być dobra kompresja. Skoro palec tak twierdzi…

Paawelmlody
    Użytkownik

Cylinder jest wyciągnięty pierścienie tłok głowica jest okey bez żadnych większych rys wiadomo całkowicie bez rysek nie będzie . Nie mam możliwości sprawdzić kompresji jakie tam jest ciśnienie . Jak na moje oko jest dobra kompresja . Cylinder głowica szczelne powietrze bokiem nie uciekalo.
    Jest tak jak by chciał zapalić ale coś go blokuje . Membrana czyszczona gaźnik cały wszystko było moczone w benzynie potem sprężonym powietrzem przedmuchane .

Wombat
    Moderator

nie pisz posta pod postem. po to masz guzik EDYTUJ pod nim

Rysio_Misio
    Uczestnik

Młody tak już lubi, netykiety nie zaznał, albo robi ci to… TOBIE, a z całkowitą premedytacją. Że tak powiem. 😉

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button