Kymco kreidler rmc 2007 2t

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 Kymco kreidler rmc 2007 2t

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Rysio_Misio Rysio_Misio 4 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #307477 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Paawelmlody
    Paawelmlody
    Użytkownik

Witam . Mam problem z odpaleniem skutera . Jak wracałem ze sklepu zrobiło mi się tak jakby świeca się poluzowala i wypchalo ja skuter zgasł i odpalić to nie mogę . Świeca jest dobrze wkrecona iskra jest . Cylinder po sprawdzeniu Jast dobry . Jaka to może być przyczyna

#307480 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

musi być paliwo z powietrzem, iskra i kompresja. wtedy odpala.
    czegoś z tego nie masz.
    tak z ciekawości – jak sprawdzałeś cylinder że jest dobry?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #307482 Odpowiedź
    Paawelmlody
    Użytkownik

Paliwo leje na garnek i też nie chce odpalić kompresja dobra bo na tłoku i garnku nie ma rysek i palec mocno odpycha . Iskra też jest

#307483 Odpowiedź
    Paawelmlody
    Użytkownik

A przed tym wszystkim miałem tak ze ciężko to było na obroty wbić szarpalo nim i z tlumnika strzelalo

#307484 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

palec mocno odpycha powiadasz… no to faktycznie musi być dobra kompresja. Skoro palec tak twierdzi…

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

#307486 Odpowiedź
    Paawelmlody
    Użytkownik

Cylinder jest wyciągnięty pierścienie tłok głowica jest okey bez żadnych większych rys wiadomo całkowicie bez rysek nie będzie . Nie mam możliwości sprawdzić kompresji jakie tam jest ciśnienie . Jak na moje oko jest dobra kompresja . Cylinder głowica szczelne powietrze bokiem nie uciekalo.
    Jest tak jak by chciał zapalić ale coś go blokuje . Membrana czyszczona gaźnik cały wszystko było moczone w benzynie potem sprężonym powietrzem przedmuchane .

#307491 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie pisz posta pod postem. po to masz guzik EDYTUJ pod nim

#307530 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Rysio_Misio
    Rysio_Misio
    Użytkownik

Młody tak już lubi, netykiety nie zaznał, albo robi ci to… TOBIE, a z całkowitą premedytacją. Że tak powiem. 😉

„Trzymaj swoje szczęście za włosy, dopóki samo nie wyłysieje.”
Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
Odpowiedz do: Kymco kreidler rmc 2007 2t
Informacje o Tobie: