Kymco agility problem

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Mateusz Olszak
    Użytkownik

Witam, mam problem z kymco agility otóż co tydzień-dwa muszę na nowo ustawiać zawory, wydechowy się trzyma dobrze, ciągle 0,10 natomiast luz na ssącym znika w przeciągu 2 tygodni.. Co to może być? Oba kasowniki luzu są dobrze dokręcone 🙂 Po ustawieniu skuter odpala od pierwszego i chodzi idealnie równo, a później z czasem coraz gorzej odpala.. dzieje się to bardzo szybko (tydzień dwa, jak wyżej).. Stało się tak już bodajże 4x, przed chwilą znowu ustawiałem i znowu brak luzu na ssącym. Teraz pali i chodzi dobrze ale chcę wyeliminować ten problem. Dodam że jest cylinder teca 80cc, głowica seria, rolki 6,7g nowe. Głowa mi już wysiada. Pozdrawiam

Mateusz Olszak
    Użytkownik

Jest ktoś w stanie mi pomóc ?

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

paci
    Moderator

wymień jak to nazwałeś 'kasownik' wraz z nakrętką kontrującą.

Mateusz Olszak
    Użytkownik

a możesz mi przypomnieć jak to się formalnie nazywało? :p

paci
    Moderator
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button