Kymco Agility 50 nowy czy Kymco Agility City 50 używany

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #61962 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 14
    • 82Postów:

Takie szybkie pytanie.

Obydwa skutery mają byc zablokowane, bo ma być OC 🙂

Nowy 3900 Agility 50 4T
    czy używany City za 4600 ale trzeba go jeszcze zablokowac za około 250zł.

Który byście polecili???

Mam 187 wzrostu i waga 100kg

#61974 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

Podstawowa Agilitka ma wąskie owiewki co źle wpływa na komfort jazdy np. w deszczu. City jest większe, wygodniejsze i ładniejsze moim zdaniem. Przy Twojej metryce bym się nawet nie zastanawiał i brał City, jeżeli jest w dobrym stanie oczywiście.

#61978 Reply
    Majker
    Użytkownik
    • 1
    • 1 060Postów:

Agility City to taka kobyła – jest wyraźnie większy niż wersja podstawowa. To w zasadzie jedyna praktyczna różnica między nimi. Mnie osobiście City widzi się bardziej, ale to raczej subiektywna opinia – po prostu mam sentyment do skuterów na dużych kołach. Jednak dla Ciebie prawdopodobnie lepszy byłby skuter nowy, z gwarancją, kosztem tych dodatkowych paru centymetrów. Pod warunkiem oczywiście, że nie odpadłby przy przymiarce.

#62044 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 14
    • 82Postów:

Bo właśnie jestem miedzy młotem a kowadlem. Nie mam czasu na serwisy itp. Pracuje od 9 do 18. Więc zawsze poza czasem serwisowym. Muszę kupić raz a porządnie. Już planowalem ze jak kupię nowy. To robię wycieczkę 30 km i wymiana oleju tego samego dnia. Bo następny to po 300. Skuter ma jeździć i tylkomo paliwo prosić 😉

#62061 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

amroz napisał:

Bo właśnie jestem miedzy młotem a kowadlem. Nie mam czasu na serwisy itp. Pracuje od 9 do 18. Więc zawsze poza czasem serwisowym. Muszę kupić raz a porządnie. Już planowalem ze jak kupię nowy. To robię wycieczkę 30 km i wymiana oleju tego samego dnia. Bo następny to po 300. Skuter ma jeździć i tylkomo paliwo prosić 😉

W takim razie tylko nowe Agility 😉

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Kymco Agility 50 nowy czy Kymco Agility City 50 używany
Twoje informacje:

Back to top button