Kupno skuterka :)

Tagi: ,

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #197882 Reply
  SucharPL
  Użytkownik
  • Postów: 5
  #197904 Reply
  Berg
  Uczestnik
  • Postów: 817

  Wygląda na zadbanego wizualnie, ale jak jest w rzeczywistości? Nikt Ci tego nie powie póki sam nie zobaczysz. Te 800 km to coś śmierdzi. 4 lata i 200km rocznie? W życiu! Co on…. czyścił go w garażu i tylko na niego patrzył? Ja wiele nie jeżdżę, a w 9 miesięcy zrobiłem prawie 4000 km.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #197931 Reply
  elloco
  Uczestnik
  • Postów: 511

  Dokładnie , ze zdjęć wygląda ładnie , ale w rzeczywistości ciężko powiedzieć. Zdjęcia widać w jakimś komisie robione, może troszkę ubyło mu przebiegu, tylko nie bardzo wiem po co taki zabieg. Musisz jechać zobaczyć na żywo jak wygląda bo wygląd to jedno, a stan techniczny to drugie.

  #197936 Reply
  Klaudia Piotr Kralka
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Moje zdanie na temat chińskich 4t- „Jak lubisz majsterkować, masz choć trochę pojęcia o budowie silnika i o elektryce… to skuter dla Ciebie” no chyba że masz jakiś uczciwy serwis w okolicy, który się tą maszyną „zaopiekuje”
  Pozdrawiam

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Kupno skuterka :)
Twoje informacje:
Back to top button