Kumpel chce kupić Rometa.

Kumpel chce kupić rometa bo blisko serwis . I tak ma do wyd. 3,5tys zł.
1.ROmet 747 4t
2. Romet Ogar 50

No i co stoi na przeszkodzie?

nie wie jakiego kupić 1 czy 2

Żadnego.

maxell napisał:

Żadnego.

Aleś Ty niemiły, napisz szerzej np "żaden z wymienionych, ostatnim dobrym modelem Rometa były "Wigry 3""

No bo kolejny dziwny - chce kupić Rometa. To już na prawdę nie ma w czym wybierać w tym kraju? :)

NIECH KUPI KYMCO!!!:D

KYMCO jest tutaj ostatnio zbyt szeroko reklamowane i kto jest temu winny? Hmm. :-)
*
Sprzedaj mu swoją chińską... 700-kę 2T, wtenczas będziesz miał z niego... *kumpla na zabój*, aż... opłotkami będziesz musiał chodzić. ;DDD

martin1996a napisał:

Kumpel chce kupić rometa bo blisko serwis . I tak ma do wyd. 3,5tys zł.
1.ROmet 747 4t
2. Romet Ogar 50

Niech kupi - generalnie bardzo dobry wybór. Generalnie słyszałem dużo dobrego o Ogar 50. Poza tym koszta eksploatacji nie są wysokie - tak więc nie ma się nad czym zastanawiać :)

Ale odkop:P

Niech kupi - generalnie bardzo dobry wybór. Generalnie słyszałem dużo dobrego o Ogar 50. Poza tym koszta eksploatacji nie są wysokie - tak więc nie ma się nad czym zastanawiać :)

Ogólnie chyba wszystkie stare motory są dużo lepsze, prostsze w eksploatacji i naprawie niż nowe maszyny. Z drugiej storny problem może pojawić się z częściami. Bo nie ma tego dużo na rynku. Ewentualnie Gmoto.pl które ma dość duży wybór części do starych maszyn, a po za nimi to nie wiem czy ktoś się jeszcze bawi w to. Czasami coś na allegro można ściągnąć, ale to też są raczej pojedyńcze przypadki. W każdym razie też mam jednego Rometa na stanie + Jawę i WSK. Dużo frajdy z jady u mnie to jeszcze wspomniania starych czasów dochodzą :-)

Santor napisał:

Niech kupi - generalnie bardzo dobry wybór. Generalnie słyszałem dużo dobrego o Ogar 50. Poza tym koszta eksploatacji nie są wysokie - tak więc nie ma się nad czym zastanawiać :)

Ogólnie chyba wszystkie stare motory są dużo lepsze, prostsze w eksploatacji i naprawie niż nowe maszyny. Z drugiej storny problem może pojawić się z częściami. Bo nie ma tego dużo na rynku. Ewentualnie Gmoto.pl które ma dość duży wybór części do starych maszyn, a po za nimi to nie wiem czy ktoś się jeszcze bawi w to. Czasami coś na allegro można ściągnąć, ale to też są raczej pojedyńcze przypadki. W każdym razie też mam jednego Rometa na stanie + Jawę i WSK. Dużo frajdy z jady u mnie to jeszcze wspomniania starych czasów dochodzą :-)

Tak, tylko tu chodzi o NOWEGO Rometa:D