! Forum Serwis "kufer w QantumR

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Nomad Nomad 7 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe dzidek528
    dzidek528
    Użytkownik

Moze mi ktoś podpowiedziec jak zdjąc kufer w Qantum R .Kupilem w sobote a nic niema w instrukcji.

Dzidek
    Zdjęcie profilowe klekocix
    klekocix
    Użytkownik

dzidek528 napisał:

Moze mi ktoś podpowiedziec jak zdjąc kufer w Qantum R .Kupilem w sobote a nic niema w instrukcji.

Oryginalny kufer w kolorze nadwozia? Czy to jakiś inny, dokładany później? Zwykle powinieneś pod kufrem i jego stelażem zobaczyć kilka śrub – odkręcasz je i po problemie.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    dzidek528
    Użytkownik

ok. dzieki odkręciłem je ale nie chce wyciągac na siłe nie wiem czy te sruby w tym stelazu tak spasowane a boje sie zeby czego nie urwac.Kufer orginalnu w zestawie skuter kupiony nowy.Chyba tak jest bo nic tam nie widze jakiegos zabezpieczenia sprobuje jeszcze raz.

Dzidek
    Zdjęcie profilowe klekocix
    klekocix
    Użytkownik

dzidek528 napisał:

ok. dzieki odkręciłem je ale nie chce wyciągac na siłe nie wiem czy te sruby w tym stelazu tak spasowane a boje sie zeby czego nie urwac.Kufer orginalnu w zestawie skuter kupiony nowy.Chyba tak jest bo nic tam nie widze jakiegos zabezpieczenia sprobuje jeszcze raz.

Być może trzeba ten kufer demontować ciągnąc go do tyłu skutera po odkręceniu śrub a nie do góry? I sprawdź czy nie masz jakiegoś zabezpieczenia przed wypadnięciem kufra w jego denku? (jakiś zatrzask czy śruba).

Zdjęcie profilowe Nomad
    Nomad
    Użytkownik

Sam mam Quantum’a R ale kuferek uszkodzony (jeżdzę bez) i nie chce ciebie wprowadzić w błąd, bo dawno to robiłem ale napisze teraz tak jak pamiętam:
    – najpierw wciskasz ten przycisk co masz pod zamkiem i kuferek do góry unosisz ale bez przesady i samą część przednią (zamek) i ściągasz kufer z prowadnic w kierunku kierownicy
    – potem to już kwestia wyboru, możesz zostawić stelaż/mocowanie albo zdjąć. Osobiście zdjąłem i to jest tylko odkręcenie paru śrub i po kłopocie
    Myślę, że pomogłem. Pozdro.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    dzidek528
    Użytkownik

Ok.dzieki bardzo wszystko sie zgadza dokładnie tak jak napisałes ,tylko wyjmuje sie do tyłu.Serdeczne dzieki bo juz miałem nerwy sam na siebie ze z byle czym nie moge sobie poradzic.

Dzidek
    Zdjęcie profilowe Nomad
    Nomad
    Użytkownik

Proszę bardzo. Cieszę się, że mogłem pomóc. 😉

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie