Kufer do Kymco

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    chaffinch
    Użytkownik
    • 9
    • 122Postów:

Cześć,
    czy możecie polecić fajny kufer w kolorze srebrnym, który będzie wizualnie pasował do Bet&Win? Allegro w tej sprawie milczy, podobnie Google. Oryginalny kosztuje 145 EUR +wysyłka, to zdecydowanie za dużo…

HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:

Najpredzej to czarny dostaniesz,srebrnych nie widzialem. Z drozszych to GIVI,tansze AWINA.

chaffinch
    Użytkownik
    • 9
    • 122Postów:

Tak, to prawda, czarnych jest w pytona 😮

chaffinch
    Użytkownik
    • 9
    • 122Postów:

O, znalazłem takiego no-name: http://moto-lux.pl/Kufry_Kufer__Rally_/65/ Sklep jest w Łodzi, więc nie sprawdzę naocznie, czy jest to badziewie…

Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

Zerknij w sklepie importera Kingway, http://www.taniskuter.pl
    widziałem tam kufry we wszystkich kolorach.

HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:

Calkiem fajny,zauwaz tylko ze Twoje kymco nie jest calkiem srebrne,wpada w niebieskawy odcien,a kufer pewnie typowo srebrny.Albo kupisz czarny,albo pozostaje pomalowanie na odcien skutera.

chaffinch
    Użytkownik
    • 9
    • 122Postów:

@Pietro: Na stronie ani śladu…
    @Hugo: Może ja jestem daltonistą, ale niebieskiego to na nim nie widzę 🙄

Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

chaffinch napisał:

O, znalazłem takiego no-name: http://moto-lux.pl/Kufry_Kufer__Rally_/65/ Sklep jest w Łodzi, więc nie sprawdzę naocznie, czy jest to badziewie…

Kufer Rally, co to za marka? za tą cenę spoko kupisz Givi 😉
    Markowe kufry są raczej czarne…

chaffinch
    Użytkownik
    • 9
    • 122Postów:

Pietro napisał:
    Kufer Rally, co to za marka?

Kufer Rally, taki do wyścigów 😆 Do kompletu można dobrać naklejki-płomienie na boki 😆

Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

Mogę polecić Ci kufry marki GIVI. Używam taki kufer od miesiąca i mogę powiedzieć że stelaż jak i sam kufer jest solidny, zamknięcie może troszkę mniej ale w porównaniu z tymi seryjnymi ze skuterów to jest bardzo dobre. Sądzę że z takich porządniejszych kufrów będzie ciężko znaleźć w kolorze srebrnym. Szczerze Ci powiem że też mam skuter w którym większa ilość plastików jest koloru srebrnego i nawet czarny kufer nie wygląda źle.

Używam taki i mogę polecić.

http://allegro.pl/givi-kufer-e30n-e30-czarny-plyta-na-skuter-i1585542337.html

PS. Za ten srebrny kufer Rally to szczerze nie byłbym pewny. Zamknięcie jak w tych kufrach co dostaje się przy chińskich skuterach a dodatkowo cena za którą kupisz już markowy kufer np. własnie Givi.

Patrykk
    Użytkownik
    • 12
    • 2 026Postów:

Jakby ktoś chciał, to za 2l paliwa oddam kufer od Vapora taki niebieski ;p, tylko warunek odbiór osobisty ;-).

Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

chaffinch napisał:

@Pietro: Na stronie ani śladu…
    @Hugo: Może ja jestem daltonistą, ale niebieskiego to na nim nie widzę 🙄

Na głównej stronie, na dole jest „kingway parts” są tam kufry z oparciem po 40zł, srebrne też 😉

Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

Szczerze do takiego kufra bałbym się wsadzić kask i zostawić tak skuter na jakiś czas. Zamknięcie tego kufra jakoś mnie nie przekonuje.

Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

Są tacy, co pod szkołą, zostawiają kaski luzem na skuterach i nikomu jeszcze żaden nie zginął.. Kiedyś leżały 2 pod schodami wejściowymi do kuchni i też nikt się nie połakomił.. Widać polski naród się cywilizuje 😉

CzechuXX
    Użytkownik
    • 7
    • 196Postów:

dziś zgubiłem kufer kingwaya co dają gratis… na dziurach niestety plastik nie wytrzymał i po prostu poleciał…
    Po przebadaniu z jakiego plastiku jest on wykonany doszedłem do wniosku, że jest tak samo kruchy jak wafelek 🙂
    Też muszę się rozejrzeć za kuferkiem… tylko mnie tańsza opcja interesuje… byle kask wchodził i paznokciem zamka nie szło otworzyć…

chaffinch
    Użytkownik
    • 9
    • 122Postów:

CzechuXX napisał:

dziś zgubiłem kufer kingwaya co dają gratis… na dziurach niestety plastik nie wytrzymał i po prostu poleciał…
    Po przebadaniu z jakiego plastiku jest on wykonany doszedłem do wniosku, że jest tak samo kruchy jak wafelek 🙂

Chyba niewiele więcej można się spodziewać po qferq za 40PLN…

Rugbyman
    Użytkownik
    • 4
    • 92Postów:

hej Chaffinch, wczoraj w salonie sprzedażowym skuterów Rometa widziałem solidny i duży, lecz czarny kufer, z dobrym zamkiem i z bajerem, wysuwaną teleskopową anteną za coś koło 135 pln jak się nie mylę. Może czarny będzie Ci pasował kolorystycznie do skutera.

Twój skut jest spory więc spory kufer nie mąciłby całego wyglądu.

Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

chaffinch napisał:

CzechuXX napisał:

Chyba niewiele więcej można się spodziewać po qferq za 40PLN…

Zależy jakie ciężary wozi się w tym kuferku? Nawet markowe kufry Givi przystosowane są do wagi 3kg, jeśli naładujesz więcej, ciężkich zakupów, to nie ma siły, musi coś strzelić…
    Na allegro widziałem kiedyś kufry Givi 26 litrów, w cenie 140zł, ale czarne, widocznie firmowe są tylko czarne.

Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

Ja ostatnio w moim Givi – pojemność 30L i 3kg ładowności przewoziłem z 10 kg co najmniej było po dość dużych dziurach i nic się nie stało ale wiadomo że 20 razy się uda a raz może się nie udać. Ten link co wysłałem to właśnie taki kufer użytkuje i ma 30L i szczerze mogę polecić.

Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

Kufer o pojemności 30 litrów, wygląda trochę nie proporcjonalnie w skuterze.. Myślę że taki Givi 26 litrowy, w zupełności wystarczy i jest sporo tańszy (140zł), a kask wchodzi z luzem 😉

Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

Ja mam ten 30L i integralny kask. Po wsadzeniu tego kasku wokół niego zostaje nie wiele miejsca ale jednak jest. Za jakiś czas pójdę zrobić zdjęcie jak to u mnie wygląda ale i tak nie radzę kupować przez internet tylko najlepiej na żywo zobaczyć żeby później nie żałować bo na zdjęciu wszystko całkiem inaczej wygląda.

CzechuXX
    Użytkownik
    • 7
    • 196Postów:

Pietro ale książka, notatnik i długopis to raczej nie powinno być przeciążone… 😉

Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

Kapu, mnie podobał się kufer Wodza, firmy Osbe, taki mały, zgrabny a kask integralny mieści.. Wodzu kupił go za 80zł 😉
    Co do kupna na allegro, skoro sprzedaje sklep, to nie ma strachu.. z takim podejściem, musiałbyś nic nie kupować na allegro lub w sklepie internetowym.

Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

CzechuXX napisał:

Pietro ale książka, notatnik i długopis to raczej nie powinno być przeciążone… 😉

No co ty, nie.. Ja też używam duże Givi i sporo go przeciążam, ale skutkuje to luzem na płycie montażowej i teraz klekocze.. 🙁

CzechuXX
    Użytkownik
    • 7
    • 196Postów:

a daj jakiś namiar na tego Givi… Mi chodzi tylko o taki aby wytrzymał dziury… Pakować tam nic nei chcę… Tylko to ma być schowek na kask…

chaffinch
    Użytkownik
    • 9
    • 122Postów:

Chyba oleję zgodność kolorystyczną i pójdę w strone Givi 26/30 l. Bardzo chciałbym jednak obejrzeć go przed zakupem, przymierzyć do skutera.
    Znacie jakiś sklep z takimi kuframi po praskiej stronie Wisły (Wwa)? Na Allegro widzę tylko Łopuszańską albo Żyrardów…

a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

Przede wszystkim: Nie kupować kufrów od kingwaya, mój wytrzymał może z 200km i pękł na dużej powierzchni, leży w garażu teraz 😀 Takiego dziadostwa to jeszcze nie widziałem. Niewiem do czego porównać grubość tego plastiku…

a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

Zastanowiłem się i można to porównać z grubością tylnej klapki obudowy od komórki 😀 Może potem zrobie i wrzuce foto tego dziadostwa 😀

CzechuXX
    Użytkownik
    • 7
    • 196Postów:

Ryglos ja to porównałem do wafelka… tak samo ktuche i tak samo złamać w rękach ;D
    Mój więcej wytrzymał bo jakieś 230km… ;D

Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

Najlepsze kufry to; Givi, Kappa, Shad.. Ceny też odpowiednie i mimo wszystko, za tą kasę spodziewałem się lepszej jakości.. mój Givi lata luźno na płycie montażowej i denerwuje klepotaniem…

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button