Ktoś z Wawy, kto pomoże w uaktywnieniu skuterka (chińskiego)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Ktoś z Wawy, kto pomoże w uaktywnieniu skuterka (chińskiego)

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Dziadek_Pijak Dziadek_Pijak 8 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Dziadek_Pijak
    Dziadek_Pijak
    Użytkownik

Witam
    Szukam osoby, która pomoże mi w uaktywnieniu skuterka po rocznym odpoczynku oraz pokaże mi co i jak w podstawach mechaniki skutra oczywiście nie za darmoszke 🙂
    Skuterek niestety chińczyk Zipp Triad 2

Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Ja bym chętnie pomógł, ale niestety nie jestem z wawy.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Dziadek_Pijak
    Użytkownik

Spoko/Dzienks 😀 Może ktoś z wawa się odezwie w niedalekiej przyszłości

Zdjęcie profilowe Vezyr
    Vezyr
    Użytkownik

Ja jestem w sumie z Wawy- w której dzielni mieszkasz, ile masz lat, co trzeba zrobić itd 😀 Albo daj gg najlepiej 😀 Może coś pomogę, jak dam radę.

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/85/miasto4mini.png/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/8220/miasto4mini.png[/IMG][/URL]
    Dziadek_Pijak
    Użytkownik

Lat niecałe 30 🙂 Wola ok. Żelaznej. Widzę, że Ty Raszyn. Wiesz chodzi o to, skuterek ma mały przebieg ok 2500 ale przeszedł tylko jeden przegląd w serwisie 3 lata temu i teraz chcę go sam ogarnąć co i jak. A boję się jeździć takim zastałym…gg 7270192, przeważnie jestem po 20..Z góry Dzięki.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Kosik
    Kosik
    Użytkownik

Ja się z vezyrem kumpluję razem grzebalismy przy moim gracie także możemy wpaść razem rekreacyjnie i tak mamy się spotkać w jakichś tam celach, do żelaznej mam rzut beretem mieszkam na grenady 😀

[img]http://images39.fotosik.pl/241/565832411c56f036.jpg[/img]
    Dziadek_Pijak
    Użytkownik

No hejka. Właśnie gadałem z Vezyrem i ogólnie stanęło na tym, że się z Tobą zgada, co i jak… :mrgreen:

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie