Ktory z modeli Junaka mam wybrac 901, 901 RS czy 901Sport?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Ktory z modeli Junaka mam wybrac 901, 901 RS czy 901Sport?

Ten temat zawiera , ma i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Karol Karol 7 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 posty - 1 przez 10 (z 18 łącznie)Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #75703 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Karol
    Karol
    Użytkownik

Witam wszystkich mam problem ktory model Junaka mam zakupic,ktory bedzie sprawial mi lepsza frajde i przyjemnosc z jazdy? oto modele 901,901 RS,901 Sport z gory dzieki 🙂

#75706 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Dziadek100
    Dziadek100
    Użytkownik

One się chyba niczym nie różnią poza wyglądem.Wybór jest prosty – wybierz ten który podoba Ci się najbardziej 🙂

Czytaj
    REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement
    #75708 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe NedERq
    NedERq
    Użytkownik

Tak jak wyżej. Wszystkie mają wpakowany ten sam silnik. Może jedynie róznią się dzwiękiem i wyglądem.

Kymco Super 9
    Przebieg – 850 km
    #75716 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe harekop
    harekop
    Użytkownik

Ja bym na twoim miejscu wziął wersję 901. Wygląda ładnie, a nie jak taki pseudo ścigacz.

Szlachta w korkach nie stoi ; d
    #76098 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Karol
    Karol
    Użytkownik

Dzieki slicznie teraz przynmajmniej wiem na czym mam sie wzorowac z reszta skoro niczym sie nie roznia to ktorego bym nie wybral bedzie idealny.Ale wiecie co mam chec na Junakla 901 RS czy to sie oplaca…?

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    #76114 Odpowiedź
    harekop
    Użytkownik

Junak 901 RS różni się jedynie wyglądem bo silnik ten sam, ale bądź co bądź to jest ładny 🙂 Licznik jest o wiele ładniejszy i wgl, tylko ten tłumik mi nie pasuje ;d

#76232 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Karol
    Karol
    Użytkownik

No wlasnie mi tez ten tlumik niebardzo pasuje wolal bym ten co ma Junak 901 podniesiony do gory bo chodzi mi o to krory jest bardziej efektywniejszy i ladniej go slychac,ale najwazniejsze jest to by dobrze sie sprawowal i wywiazywal ze swoich obowiazkuw by sie nie psul i aby dawal przyjemnosc z jazdy 🙂

#76242 Odpowiedź
    harekop
    Użytkownik

No sprawuję się lepszy ten, który ja posiadam czyli z normalnej wersji, ale zawsze możesz kupić taki tłumik jak uzbierasz więcej kasy : http://allegro.pl/tlumik-tuba-wydech-junak-901-122-barton-sprint-i2547488464.html 🙂 Pozdrawiam i życzę udanego zakupu 🙂

#77410 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Karol
    Karol
    Użytkownik

Dzieki ogromne kolego widze ze ty rowniez pasionujesz sie motocyklami i badz co badz modelem Junaka powiem ci,ze ja tez sie juz do niego przekonalem i dla tego chce go miec,a moze jak czas pokaze zgadamy sie kiedys i zrobimy zjazd takich Junakow co ty na to…? bylo by super wymienic sie informacjasmi z innymi o tym modelu.Dzieki jeszcze raz czesc 🙂

#77455 Odpowiedź
    harekop
    Użytkownik

Nie widzę problemu, ale napisz na priv więcej i skąd jesteś ;d

Oglądasz 10 posty - 1 przez 10 (z 18 łącznie)Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)
Odpowiedz do: Ktory z modeli Junaka mam wybrac 901, 901 RS czy 901Sport?
Informacje o Tobie: