Ktory z modeli Junaka mam wybrac 901, 901 RS czy 901Sport?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Ktory z modeli Junaka mam wybrac 901, 901 RS czy 901Sport?

Ten temat zawiera 17 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Karol Karol 6 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Karol
    Karol
    Użytkownik

Witam wszystkich mam problem ktory model Junaka mam zakupic,ktory bedzie sprawial mi lepsza frajde i przyjemnosc z jazdy? oto modele 901,901 RS,901 Sport z gory dzieki 🙂

Zdjęcie profilowe Dziadek100
    Dziadek100
    Użytkownik

One się chyba niczym nie różnią poza wyglądem.Wybór jest prosty – wybierz ten który podoba Ci się najbardziej 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież
    Zdjęcie profilowe NedERq
    NedERq
    Użytkownik

Tak jak wyżej. Wszystkie mają wpakowany ten sam silnik. Może jedynie róznią się dzwiękiem i wyglądem.

Kymco Super 9
    Przebieg – 850 km
    Zdjęcie profilowe harekop
    harekop
    Użytkownik

Ja bym na twoim miejscu wziął wersję 901. Wygląda ładnie, a nie jak taki pseudo ścigacz.

Szlachta w korkach nie stoi ; d
    Zdjęcie profilowe Karol
    Karol
    Użytkownik

Dzieki slicznie teraz przynmajmniej wiem na czym mam sie wzorowac z reszta skoro niczym sie nie roznia to ktorego bym nie wybral bedzie idealny.Ale wiecie co mam chec na Junakla 901 RS czy to sie oplaca…?

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    harekop
    Użytkownik

Junak 901 RS różni się jedynie wyglądem bo silnik ten sam, ale bądź co bądź to jest ładny 🙂 Licznik jest o wiele ładniejszy i wgl, tylko ten tłumik mi nie pasuje ;d

Zdjęcie profilowe Karol
    Karol
    Użytkownik

No wlasnie mi tez ten tlumik niebardzo pasuje wolal bym ten co ma Junak 901 podniesiony do gory bo chodzi mi o to krory jest bardziej efektywniejszy i ladniej go slychac,ale najwazniejsze jest to by dobrze sie sprawowal i wywiazywal ze swoich obowiazkuw by sie nie psul i aby dawal przyjemnosc z jazdy 🙂

harekop
    Użytkownik

No sprawuję się lepszy ten, który ja posiadam czyli z normalnej wersji, ale zawsze możesz kupić taki tłumik jak uzbierasz więcej kasy : http://allegro.pl/tlumik-tuba-wydech-junak-901-122-barton-sprint-i2547488464.html 🙂 Pozdrawiam i życzę udanego zakupu 🙂

Zdjęcie profilowe Karol
    Karol
    Użytkownik

Dzieki ogromne kolego widze ze ty rowniez pasionujesz sie motocyklami i badz co badz modelem Junaka powiem ci,ze ja tez sie juz do niego przekonalem i dla tego chce go miec,a moze jak czas pokaze zgadamy sie kiedys i zrobimy zjazd takich Junakow co ty na to…? bylo by super wymienic sie informacjasmi z innymi o tym modelu.Dzieki jeszcze raz czesc 🙂

harekop
    Użytkownik

Nie widzę problemu, ale napisz na priv więcej i skąd jesteś ;d

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie